Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki azt mondja, hogy neki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja, hogy neki nem számít a külső (egyáltalán! ), az jött már össze (vagy összejönne) olyannal, akinek bármilyen külső tulajdonsága, illetve külsőben megmutatkozó egyéb tulajdonsága taszította, undorodott tőle?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 16:47
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Ez nem stimmel, mert aki tetszik az nem válthat ki undort, csak pozitív irányba működik a dolog.
2015. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Mikor először megláttam azt a férfit, aki később életem első nagy szerelme lett, az volt az első gondolatom, hogy ha nem ismertem volna meg már előtte levelezés alapján és nem találtam volna olyan vonzónak az egyéniségét, a külseje alapján messzire elkerülném.


Egyébként szerintem olyan szintem szinte mindenkinek számít a külső, hogy két ismeretlen körül a neki jobban tetszőn akad meg először a tekintete, őt veszi észre hamarabb.

2015. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha taszít, undorodom, nem jövök vele össze. Ha összejöttem, azaz megkedveltem, megszerettem, akkor már nem fog taszítani, nem fogok tőle undorodni.

Nekem is volt egy nagy szerelmem, látatlanban (neten) hihetetlen hatással volt rám, aztán láttam róla egy nehezen kivehető képet, és csak azért imádkoztam, hogy élőben ne olyan legyen. Nem olyan volt. Sokkal rosszabb. Ha nem ismertem volna a személyiségét, biztos nem őt választottam volna.


Magam is hátul álltam a sorban, amikor szépséget osztogatták, és én mindig azt mondom, hogy a netes ismerkedést nekünk, csúnyáknak találták fel.

2015. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor azt mondjuk hogy nem a külső számít, senki nem azt gondolja hogy egyáltalán, vagy hogy egy undorító emberrel összejönne. Itt csak arról van szó, hogy vannak lenyűgöző emberek rosszabb külsővel és értéktelen, silány emberek nagyon jó külsővel. És értelmes nőnek nem kell silány ember, inkább választja a kevésbé megnyerő, de normális férfit. De azt senki sem állítja, hogy összejönnénk olyannal akitől undorodunk. Kell, hogy tetsszen valamennyire, az illata, a tekintete, a hangja, a mosolya...kell legyen rajta valami ami megfog. Enélkül nem megy.
2015. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 2/4 Időpont ma 16:56 - A taszít és a nem olyan vonzó két különböző dolog. Én most kifejezetten arra helyeztem a hangsúlyt a kérdésben, hogy ha valami nagyon taszít, akkor sem számít?
2015. szept. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!