Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan belső/külső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan belső/külső tulajdonsága a partnerednek, ami téged idegesít vagy zavar?

Figyelt kérdés

Csak úgy érdekel kinek mi a zavaró.

Amikor véget vetettem az első kapcsolatomnak a fiú egy kicsit kiborult, de mielőtt elment felsorolta nekem, hogy mely tulajdonságaim idegesítették a kapcsolatunk alatt.

Lehetne fele ekkora a szemem és barnább a bőröm, mert így túl ijesztő vagyok és azt se bánta volna ha egy pár kosárral nagyobb a mellem.Nem mellesleg majdnem beleőrült abba, hogy állandóan takarítok és rendet rakok mindehol, ahogy hazaérek ez az első dolgom.Hozzá tette még, hogy nincs nálam önfejűbb ember a világon.Csak pislogtam. Amíg együtt voltunk ezeket egyszer sem említette...

Nem is ez a lényeg, már túl tettem magam a dolgon.Azóta is nevetek a külsőm jellemzésén.Történt már valakivel hasonló?

Beteg vagyok és unatkozom. :D



2013. jan. 10. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem bírom elviselni, ha egy lány nyávog. Mint egy kislány, olyan gyerekesen mert azt hiszi cuki. Attól borulok ki. Ha a külsőt nézzük, nem jövök össze olyan lánnyal aki nem tetszik, bár ha van valami akkor max, ha nem olyan nagyon zavaró. Tehát mellméret meg ilyesmi az nem zavar azt sose figyeltem különösebben, csak mondjuk ha olyan hibája van amin csak a lustasága miatt nem változtat.
2013. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít a páromban, hogy ha vmi probléma van, amit felhozok, vagy elhülyéskedi, vagy "jó", "nem tudom", "majd megbeszéljük" mondatok kíséretében napolja a dolgot... Ettől kivagyok...:-S
2013. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

vicces a pasi :D :D


szerintem mindenkinek vannak kisebb nagyobb bajai :D engem azzal szokott a párom őrületbe kergetni, hogy pl van egy közös sztori (amit vagy mindketten hallottunk, vagy velünk történt meg)...elkezdem mesélni valakinek és akkor Ő belevág a szavamba és nagy lendülettel befejezi a mondandómat :O :D erre nagyon allergiás vagyok, ha valamit elkezdek had fejezzem már be :D

a másik "kedvencem" amikor Ő mindig mindent jobban tud mindenkinél...pl tudok valamit, de Ő elkezdi megcáfolni és jön a tipikus "xy-nak az xy-jával is ugyan ez volt, s az máshogy van" duma :D gondolom érted :D ezeken már csak rögöni tudok és ráhagyom, persze mondom Neki hogy ne nézzen madárnak, főleg ha olyan dologról van szó amit mondjuk tanultam is, vagy olvastam esetleg biztos forrásból tudok :D

ami még zavar a pesszimizmusa...szerencsére nem nagyon gyakori nála, de akkor nagyon feltudom húzni magam ha velem kapcsolatos...nem szeretem a negatív hozzáállást...:)


kb ennyi az amit "nem szeretek" benne, de ez édes kevés mondjuk ahhoz hogy szakítsak vagy valami, hisz nekem is vannak hülyeségeim :) Én ezekkel a kis "hibákkal" is imádom Őt, szóval nincs gond :) Persze, ezeket elmondtam Neki is hogy zavar (persze nem mindig, hangulat függő) és próbál is rajta változtatni, függetlenül attól hogy megkértem volna...:) Ő ilyen és én elfogadom így :)


Jobbulást :)

2013. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!