Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hord egyre kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord egyre kevesebb lány/nő szoknyát?

Figyelt kérdés

Nem a feszülős, r.bis miniszoknyára, hanem hosszabb szoknyákra gondolok.

Szerintem unalmas és közönséges a feneket kiemelő, feszes nadrág, bár ez csak az én véleményem. Elfogadom, ha valaki nem így gondolja, és nem szereti a szoknyákat sem, csak kíváncsi lennék, hogy miért.



2015. szept. 10. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
a hosszú szoknya öreges
2015. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
3%
én benéznék alá :DD
2015. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1: Akkor nem feltétlenül hosszú, de nem is mini. Közepes hosszúságú. Azzal mi a gond?
2015. szept. 10. 20:23
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sokkal kényelmesebb a nadrág. Persze nadrágban sem terpesztek sehol, de egy szoknyában sokkal jobban oda kell figyelnem, hogy hogyan ülök. Emellett egy farmer vagy szűkebb szövet nadrág nem gyűrődik, a szoknyával folyton úgy kell leülnöm, hogy igazgatom..nem szeretném, hogy a nap végére úgy nézzen ki, mint amit a kutya szájából rángattak ki.


Emellett pedig van csinos, zárt, lapos cipőm, de még ezzel sem érzem magam annyira jól egy szoknyával párosítva. A szoknya magassarkúval néz ki igazán jól, elegánsan (már ha mondjuk egy munkahelyi öltözéket nézünk) és bizony az nekem nagyon nem kényelmes. 16-18 évesen megállás nélkül ilyenekben flangáltam, azóta viszont elkényelmesedtem és csak alkalmakkor veszem fel a magassarkúimat és nem napi szinten.


Nálam ezek az indokok. :)

2015. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
15%

térdi érő pl?

öreges :D


21 évesen nem fogok olyan ruhát felvenni mint amit a 30-40 éves nők hordanak

2015. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"A szoknya magassarkúval néz ki igazán jól, elegánsan"


Szerintem nem feltétlenül. :D

2015. szept. 10. 20:26
 7/25 A kérdező kommentje:
5: Szerintem nem öreges a térdig érő. :)
2015. szept. 10. 20:27
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

De látod ez mind annyira ízlés kérdése. Szerintem magassarkúval csinos, vagy magassarkú csizmával, ha tél van.


Illetve a térdig érő szoknya tényleg öregít..nagyon. Szerinted nem, neked tetszik, de azért szerintem ezt mi nők jobban érezzük és a térdig érő szoknya nem huszonyéveseknek van.. Majd negyvenévesen, 2 iskolás gyerekkel talán. Addig viszont maradjunk a combközépig érő szoknyáknál.

2015. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
En terd ala ero csinos ceruza szoknyakat hordtam. Allandoan c. Iganynak neztek miatta. Amiota nadragot hordok egy ettol fuggetlen esemeny miatt, azota nem szimpatizalnak velem olyan kiemelkedoen a kisebbsegiek. Igy szurtem le , hogy a szoknya miatt lehetett. Nekem nincs problemam a kisebbseggel, de nem akarom, hogy egy kalap ala vegyenek veluk es ennek minden hatranyat ' elvezzem'. (Hivatalok, boltok, munka stb.) A kisebbseg sok mindenben jobb nalunk, ezt elismerem. A nadragot tovabbra is utalom, mert hamar kilyukad a combomnal, de sajnos az a celravezeto az eletemben. Igy nem hordom a csinos szoknyaim.
2015. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, 5 munkanapból 3-4 nálalm szoknyás, vagy ruhás.. Térd felett 10cm-nél hosszabb ( 174 magas vagyok) rövidebb az öltözködési etikettbe nem fér bele a munkahelyen sem.. Max szőrakozáshoz veszem fel, ha a férjemmel megyek..



Szerintem a nadrág sem közönséges.. De a szoknya kényelmesebb nekem, és nőiesebb..


A legtöbben akikkel erről beszéltünk kényelmetlennek találják..

Figyelni kell leülésnél, lehajolásnál..

És a legtöbb esetben kell harisnya, és azt igazan meg kell szokni, hogy kényelmes legyen ( velem egy exmunkahely, ahol szoknya volt az egyenruha telen nyáron harisnyával megszoktatta)

2015. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!