Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet többet érezz mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet többet érezz mint barátság?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta ismerjük egymásst.nagyon jó fej srác szeretem mint barátott. eddig mindig minden évben össze akartak hozni minket de mi maradtunk barâtok nekem igy jó .. neki jelenleg is van barátnöje. sosem birjuk ki hogy valamelyikünk ne piszkája a másikat, de mostanában fura mert együtt dolgozunk mindig jön és a közelemben van piszkálodik,mindig nézz van hogy végig simitja a derekamat.mikor nem szolok hozzà jön és átölel és azt mondogatja szoljal már hozzá..eddig nem csinálta.. miért csinálhatja ezeket?

mâr néha zavarba hoz mert nêzz és csak mosolyog . mâr az édesapja is megjegyezte hogy állitolagosan forr köztünk a levegö .. a munkatársak meg folyton azt mondják hogy ugy összeillenénk mért nem jövünk már össze nem igaz hogy nem veszük észre ..nekünk mit kellene észre vennünk? én csak barát akarok maradni


2015. szept. 10. 22:39
 1/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Teljesen egyértelműek a jelek, ez az ember többet akar tőled, mint barátság.


Főleg ott bukott le, hogy végigsimítja a derekad. Az már szexuális érdeklődést is magában foglal.

2015. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De neki van barátnöje és szereti állitólag..

Eddig természetesnek vettem hogy piszkálodunk .. De most hogy át is ölelt kicsit elgondolkoztam mert eddig soha nem ölelt meg .. Meg ez hogy már mindenki azzal jönn mennyire össze illenénk.. Ma az egyik barátnöm megkérdezte hogy ha nem lenne kapcsolatban a srác összejönnék e vele.. Ö meg pont oda jött. Azt se tudtam mit kellene mondanom igy hát csendben maradtam ..


Mit tegyek ?

2015. szept. 10. 22:56
 3/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Az sajnos semmit nem jelent, hogy van barátnője. Több férfi él párkapcsolatban, de mégsem igazán boldog, mert olyan nővel vannak együtt, aki nem felel meg az igényeiknek. Akkor miért vannak együtt? Ez egy másik téma, most ne menjünk bele...


Mit tudsz tenni? Légy őszinte... Tudom, a női szemmel nézve ez kicsit nehéz, mert "nem akarod megbántani".


Viszont ha megbántod, ha nem, itt most neked lépni kell. Ha ugyanis tovább flörtölget veled, te meg hagyod, akkor mások azt gondolhatják, hogy viszonyotok van. Ha meg elterjed az a fals hír, hogy egy foglalt pasival flörtölgetsz, benne leszel a lecsóban, nem is kicsit.


Álj a sarkadra és határozottan mondd meg neki, hogy ne ölelgessen, ne simogasson, mert téged ez zavar. Ott van az asszonykája, csinálja azzal.


Sok sikert.

2015. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:
Állj*
2015. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért csinálja mert hagyod magad, másrészt egy barátságban nincs tapi.


Szóval miért csodálkozol ha mindenki macájaként kezel valaki, mikor te magad szolgálsz rá a mindenki macája titulusra?

2015. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Másrészt: tökmindegy ki mit mond (kibicnek semmi nem drága) de hogy éreznéd magad a másik nő helyébe? Mit fogsz érezni, ha mással fogja játszani azt a játékot amit most veled?


Tudod nem árt használni a női szolidaritást is. Ezt is meg kéne tanulni, nem csak a taposást, meg a fogdosás hagyását.

2015. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha sem szoktam hagyni a fogdosást mindig rá szólok! nemvagyok én senkinek a macája meg nem is voltam ,, mindenkinek".!
2015. szept. 11. 09:46
 8/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Hát, nem lehetsz elég határozott...


Te vagy a ludas ebben az egészben. Ha kemény volnál, már rég leállt volna. Gondolom megszeppenve elhintesz 1-2 "nahh..hagyj már" mondatot, a csóka meg csak röhög rajta, és folytatja tovább.


Te jó ég Kérdező. :DD

2015. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!