Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hinnétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, "feltételezzük" barátnőtök el megy bulizni. Titeket is hívott csak nem mentettek. Buliban táncolna egy sráccal, mások szerint úgy adnák elő, hogy csókolóztak , taperolták egymást. Barátnőtök pedig azt állítani hogy csak táncoltak és beszélgettek. Ilyen helyzetben kinek hinnétek? Vagy akár valaki, azt mondaná te láttam a csajodat, valami sráccal sétálni. Bíznátok benne? És honnan tudjátok hogy igaz, vagy csak hülyére vett és egy jót nevet rajtattok.

2015. szept. 8. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy kik azok a mások? Mert ha random embereknek jobban hiszel, mint a barátnődnek, akkor ott gond van. Ha a barátaid, akkor még mindig benne van a pakliban, hogy csak valaki féltékeny és így akar 'alátok vágni'. De szerintem te már eldöntötted, hogy nem bízol benne és hogy megcsalt.
2015. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.. Tudni kéne ehhez hogy milyen maga a csaj.

De így hogy nem tudok róla semmit, inkább arra voksolnék amit a többiek mondtak...

2015. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bulizni nem járok, sétálgatni meg rengeteg kollégával láthatnak pl. ebédszünetben vagy munka után, ha egyfelé indulunk, úgyhogy ez utóbbiban nem sok érdekesség van. A párom is tudja, hogy kikkel lógok, a kollégáim háromnegyede pasi.
2015. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Ezt csak feltételeztem , ennek semmi köze ahhoz amit le írtál. Mármint hogy én másnak hittem. Csak egy érdekes kérdés volt, számomra mert történt velem hasonló. Mind 2 oldalt volt, már szerencsém meg tapasztani. A volt barátnőm vigyázott a barátnője babájára még el mentünk, cigizni ketten. Majd mikkor vissza értünk (5perc) a volt, barátnőm mamája már azt mondta hogy smároltam a csajjal...
2015. szept. 8. 16:07
 5/6 A kérdező kommentje:
(Mármint hogy én másnak hittem) másra értettem*
2015. szept. 8. 16:08
 6/6 DAT HET válasza:
Figyu! 1. Attól függ ki mondja 2. A barátnőd tételezzük fel: Kicsit tetszett neki a srác és minden amit leirtál megtörtént. De utána megbánta/a fiúnak van csaja tök 8 :D Akkor szerinted bevallaná?
2015. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!