Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felhívni egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni egy 35 éves férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

Több mint 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Hogy tudnám felkelteni a figyelmét, elérni azt, hogy akarjon?


Csak normális válaszokat, ha lehet!


2015. szept. 10. 22:50
1 2 3
 1/27 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Egy 25 éves nőre már alapból fel tud figyelni egy 35 éves férfi, ha az csinos.


Ha ez eddig nem történt meg, akkor lehet, hogy a jellemeddel van gondja, például nem vagy elég kedves.

2015. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Pénzt is akarsz kérni tőle? Ha nem fizet az idődért és társaságodért, szerintem egy 10 évvel idősebb pasit felejts el.
2015. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Több, mint 10 évvel vagyok idősebb nála. Nem 25 éves vagyok. Amúgy kedves, aranyos velem. Néha éreztem is, hogy túl kedves. De nem tett semmit. Ezért szeretném kicsit bátorítani, felhívni a figyelmét.
2015. szept. 10. 22:56
 4/27 Clark Kent.. ***** válasza:
53%

@Kérdező


A kérdés leírása alatt azt írtad, hogy 10 évvel fiatalabb vagy!


Ha 10 évvel idősebb vagy nála, akkor azt jelenti, hogy 45 éves vagy.


Felejtsd el. Túl idős vagy hozzá. Ez nála ugyanis azt jelentené, hogy ha elvenne feleségül, akkor 50 éves korára lenne egy 60 éves felesége... Érthető, hogy miért nem akar téged.


Javaslom ismerkedj a saját korosztályodban, vagy a nálad idősebbekkel.

2015. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 RRR ***** válasza:
84%

Több, mint 10 évvel vagyok idősebb nála.


Több mint 10 évvel fiatalabb vagyok nála


most akkor melyik,mert nem mindegy....

2015. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Elírtam! Bocsánat, csak kettőt gondolok végül egybe írom. :D

Tehát több, mint 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Nem 25 vagyok.


Remélem 45 évesen már lesz egy férjem és nem kell ide írnom :D

2015. szept. 10. 23:02
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
Ha eléggé szép vagy, akkor nem lesz nehéz dolgod! Nézz rá szépen (csábosan), mutogasd neki a fenekedet, dobálj neki puszikat, alaposan csinosítsd ki magad mindig, amikor vele találkozol, észre fogja venni! Ha nem vagy annyira szép, próbálj meg beszélgetni vele amikor csak lehet, kerüljetek közvetlen, baráti viszonyba és akkor tehetsz neki vicces utalásokat, hamar rá fog jönni, hogy komolyan gondolod. Egyébként gőzöm sincs, én még csak 33 vagyok s ezeket csak úgy hasraütés szerűen írtam... :-) Hahaha... :-)
2015. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Jo lenne eldonteni, hogy most fiatalabb vagy vagy idosebb, mivel ossze-vissza irogatsz.

Bar velemenyem szerint fiatalabb vagy, mert egy 45 eves no nem hinnem, hogy itt kerdezget ilyesmit. Eleg erett, hogy tudja.

Amugy meg attol fugg mig akarsz tole, ha csak alkami szexet, akkor oda ki kell tenni, amid van, ha pedig komolyabbat, oda inkabb csinos oltozet es szemelyisrg!

2015. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Csapj a fenekére! :-)
2015. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Clark Kent.. ***** válasza:
6%

@Kérdező


Nem mondom azt, hogy nincs nála semmi esélyed, de eléggé kevés...


Vannak olyan középkorú nők, akik jól tartják magukat, például Eva Longoria még most is szexi, pedig már 40 éves.


Ha te is jól nézel ki, és még normális is vagy, akkor talán lehet esélyed. Ha nem, akkor nem sok reményt fűznék ehhez az egészhez.

2015. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!