Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel egy nekem tetsző férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

De úgy, hogy az ne legyen feltűnő, meg kirívó, mett elég félénk vagyok ezen a téren sajnos.

Egy utcában lakunk, de csak ritkán látom, köszönőviszonyban vagyunk.

20+ nő vagyok



2013. dec. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne lehetőség egyszerűen elhívni egy kávéra? Nem hiszem, hogy kertelni kellene a témával, és lehet hogy nem merne úgyse kezdeményezni, ha felhívod magadra a figyelmet.
2013. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell lépned!
2013. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha köszönsz nekei akkor kérdez rá, hogy mi van vele vagy hasonló. Ha ő nem, akkor kezdeményez te beszélgetés. Úgy biztos felfigyel rád.
2013. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérd el tőle a telóját 1 pillanatra, írd be a számodat, mentsd el neki valami extra néven, és pár perc mulva irj neki egy smyle-s smst :)
2013. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!