Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van zavarba? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van zavarba? Miért nem tud a szemembe nézni? Többi lent⬇️!

Figyelt kérdés
Viszonyom volt egy férfivel, igazából nem is szakítottunk. Rendszeresen találkozgattunk hónapokig. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával úgy váltunk el 3 hete hogy "majd kereslek " tegnap összefutottunk véletlen és nagyon kedves volt előzékenyen és iszonyú zavarban volt , beszélgettünk pár percet és azt monda hogy " majd beszélünk" ez mit jelent ?? Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Miért nem keres? Az tudom hogy most diplomázik majd...
2015. szept. 11. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Nem volt őszinte hozzád.Gyáva módon rázott le téged, mert nem volt bátorsága elutasítania téged szemtől szemben. Nem kellesz neki.
2015. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részéről valószínűleg ennyi volt. Kínosan érezte magát, mert nem keresett, és nem is állt szándékában a későbbiekben sem. Viszont nem akart megbántani. Szerintem ez lehet a háttérben.
2015. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ezek a válaszok istenem.... AZért mondta, hogy szia majd beszélünk, mert valószínűleg dolga volt, amit elkellett intéznie. Munka vagy bármi.. Tipikus csajos gondolkodás, hogy mindennek az árnyoldalát látjátok. Ha egy férfi aztmondja, hogy majd beszélünk, azt azért mondja, mert így is gondolja. csak a ti fejetekben létezik a hátteres tartalom. -.-
2015. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és férfi. Épp ezért képes vagyok férfiként gondolkodni. Nekem a kérdező által vázolt szituációból ez jött le.

Kérdező: ha nem tudod, mit jelent a viselkedése, akkor kérdezd meg tőle!

2015. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy akik hónapokig-évekig kefélgettek, látták egy más meztelenül, testnedveket cseréltek,stb., nem mernek egymástól megkérdezni annyit, h "furcsa voltál tegnap, mi volt az oka?
2015. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!