Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha több mint 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha több mint 20 évesen zavarba hoz az a gondolat, hogy ha járni fogok valakivel, akkor a többiek mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Nem is olyan értelemben, hogy Róla, vagy hogy mennyire illünk össze. Nem érdekel, hogy erről ki mit gondol. De nem értem miért érzem, hogy nagyon szégyenlős lennék ha látnák, hogy van valakim. Persze, mondhatjátok, hogy azért, mert nem vagyok elég érett egy kapcsolatra, de ez nem feltétlen függ össze szerintem. Mi a véleményetek? Más is van így ezzel?
2015. szept. 6. 01:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kor miatt írtam ebbe a kategóriába. Tudom, hogy a kérdés gyerekesen hangzik.
2015. szept. 6. 01:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Pedig ez van. Nem vagy érett egy kapcsolatra, belül még gyerek vagy, ezért éreznéd furcsának, hogy látják mások, van valakid.
2015. szept. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de azért gondolom, hogy nem feltétlenül, mert abszolút azt érzem, hogy ez soha nem fog megváltozni. Akkor soha nem leszek érett egy kapcsolatra?
2015. szept. 6. 01:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Ki fogod nőni,ne aggódj.

Amikor majd összejössz egy kedves,aranyos sráccal,mentek erre-arra,jól érzed magad vele,boldognak érzed magad, le se fogod xarni ki mit gondol.

Relax:)

2015. szept. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira felesleges volt ez a "felnőtt" párkapcsolatok kategória...
2015. szept. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, én is pont így vagyok ezzel. Csoporttárssal pl soha nem jönnék össze emiatt, mert kellemetlen lenne nekem mások előtt. Pedig volt már 2 pasim.


19/L

2015. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igazából ez szerintem személyiség kérdése, illetve ha megtalálod a megfelelő párt, akkor magadtól el fogod felejteni.

Exemmel voltam hasonlóan, ha itthonról skypeoltunk, konkrétan pl. nem mertem neki mondani, hogy szeretem, mert úristenanyámhallja mitfogszólni... holott tudott róla, ismerte, szóval nem volt benne ilyesmi, hogy titkolni kellett volna. Meg ha elmentünk valamerre, sokszor azon pörgött az agyam, hogy akkor most mások minket néznek, hogy mi most együtt vagyunk, és ezt a borzasztó szégyenlősséget éreztem mindenben. (23 voltam)

Ugyanígy, mikor előtte másokkal randiztam.


Mostani párom mellett teljesen természetes a dolog, eszembe sem jut, hogy szégyenlős legyek, ugyanolyan szitukban, ahol anno teljesen zavarba jöttem. :) Szóval, ha igazi társad lesz, akkor fel sem fog tűnni a dolog, hidd el nekem. :)


25N

2015. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is erre gondoltam, hogy szerintem személyiség kérdése. De az is lehet, hogy most nőtted ki, nem? :) Vagy ennyire azt érzed, hogy a társtól függ?
2015. szept. 6. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy érzed, hogy soha nem fogod kinőni, hiszen épp benne vagy. :) Ez pont olyan, mikor egy szerelmi csalódás után az ember teljesen biztos benne, hogy soha nem fog tudni mást szeretni, és örökké sírni fog a másik után, aztán évekkel később kiröhögi magát, hogy mennyire hülye is volt. :)
2015. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, ebben is van valami. :)
2015. szept. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!