Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme fiatal csajoknál...

Van értelme fiatal csajoknál bepróbálkozni, ha egy fiatal csajra ma jut legalább 20-50 fiú is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se magas, se ritka jóképű, ezért is vagyok nehéz helyzetben, mivel a lányoknak úgy látom fontos, hogy nagy darab, magas fiúja legyen, így én már sok lánynál alapból esélytelen vagyok. Csak folyton megalázom magam azzal, hogy sok-sok lánynál kezdeményezek, de ha meg nem csinálom akkor meg nyugtalan vagyok, hogy magányosan öregszem meg, a fiatalságom ki sem tudtam még élni, nem tudom mi lesz így velem. Nem vagyok elégedett a mai társadalommal.
2013. jún. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
ki nem sz@rja le mivel vagy elégedett és mivel nem
2013. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, sok mindenki sem elégedett sok mindennel.
2013. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

lehet, hogy megalázó dolog ha visszautasítanak, de mivel mi vagyunk a teremtés koronája, így elvárható, hogy mi kezdeményezünk! amúgy nem mintha volna más választás, mivel a nők nem fognak odajönni. persze ha neked megfelelő partner a jobb és vagy bal kezed...

az, hogy mivel vagy elégedett az egyéni szociális probléma, kábé mindenki leszarja! régen megkérdezték a jobbágytól, hogy akar-e tizedet meg kilencedet fizetni, vagy kapuadót? hát kur*vára nem! úgyhogy örülj inkább annak, hogy a mai világban rengeteg lehetősége van egy fiatalnak. régen ha jobbágyként születtél úgy is pusztultál el, ma már lehetsz mérnök, ügyvéd, orvos. azok pedig akár kilóra is meg tudják venni a nőket

2013. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a kis 14 éveseknél nem megy, attól még lehet hogy a 20, 25, 30 éves buláknak tetszenél.

én meg azzal nem vagyok elégedett, hogy az összes pasi 20 és 50 között tiszta pedofil ma, ez valami divat vagy nem tudom, de az ilyen "most nőttem ki a barbizásból" 13-4 éves lánykákat hajtja az összes.

aztáűn meg csodálkoznak és sírnak, ha azok meg a koruknak megfelelő 15-6 éves pasikat választják.

2013. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ez már ki lett vesézve. Megtehetik [a fiatal csajok], hogy a legjobb 20%-ból válogassanak.
2013. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyéni probléma, senkit sem érdekel a nyomorod. Ha ennyire zavar, akkor ismerkedj idősebb nőkkel.
2013. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antonius Caepio válasza:
53%

Én annyi alacsony, teljesen átlagos srácot látok helyes, szép lányokkal, hogy na. Sokat.


Mi lenne, ha magas és jóképű lennél? Rengeteg magas és jóképű férfi van még rajtad kívül. Önmagában ez nem oldala meg semmit sem. A személyiségeddel kell kitűnnöd. A legfontosabb, hogy ne úgy állj hozzá, hogy neked nincs esélyed, mert annyi más pasi van. Ezt bízd a lányra. Te csak tedd meg ami tőled telik.

2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!