Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet különbséget tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet különbséget tenni, hogy valaki csak vonz vagy szerelmes vagyok belé, illetve ő belém?

Figyelt kérdés
merthogy kölcsönös dologról van szó.
2015. szept. 12. 13:07
 1/2 Clark Kent.. ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor adni is akarsz, nem pedig csak kapni.
2015. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az a választóvíz, ha reggel Ő az első gondolatom, este, elalvás előtt Őrá gondolok utoljára, és a kettő között is állandóan Ő jár a fejemben, na, akkor biztos, hogy szerelmes vagyok.


Az adás, adni tusás, akarás nem releváns ebben az esetben, az ember ad annak is, akit csak szeret, de nem szerelmes, meg akkor is, ha csak vonzódik valakihez, vagy akit sajnál, vagy akitől kap, és nem akar adósa maradni, stb. Szerencsére legtöbbünk az összes társas kapcsolatában nem csak kapni akar, hanem a kiegyenlített viszonyokban érzi jól magát.

2015. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!