Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor komolyabban beszélgetek itt egy lánnyal? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Utána a legtöbbjüket elég nehéz "elhagyni". De mivel nem nagyon van időm mindig itt írogatni, muszáj. Innen már 3 komolyabb lány barátot is összeszedtem, illetve 2 komoly barátnőm is volt. Akárhányszor visszajövök ide beszélgetni, mindig találok valakit. Igazából szeretek embereket megismerni, de most itt jön a lényeg.


Ez csak itt, online működik. A valóságban nem. Ott vagy nem jól csinálom vagy nem nézek ki jól vagy nemtudom... éppen ezért már kezdem magam rosszul érezni, hogy valami baj van velem. Szerintem Aspergeres vagyok.


Most is írtam valakinek, hogy mit érezhet egy fiú szakítás után egy lány barátja iránt és fura visszaolvasni. Olyan mintha nem is én írtam volna. Elmondani tuti nem tudnám így. Valami baj van velem :/


2015. szept. 12. 14:31
 1/5 anonim válasza:
Szia!Nem olyan különös,hogy ami online működik az a valóságban nem, ez nagyon gyakori.Szerintem abba kellene hagynod a saját érdekedben az internetes ismerkedést.Egész más élmény meghódítani egy lányt a valóságban egész más visszaemlékezni a kapcsolat elejére mintha interneten történik ez, facebook-os cuki matricákkal.Azt meg hogy beteg vagy-e senki nem fogja tudni neked megmondani csak egy orvos.Egyébként a társas kommunikációt gyakorolni kell,mindenkinek vannak kezdeti gátlásai, talán kezdj el egy olyan hobbit ami csapatban van pl.sport vagy valami szakkör. 18L
2015. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A társas kommunkiációval talán nincs baj :)

Naponta kb. 20-30 idegen emberrel kommunikálok személyesen.


Facebookot nagyon nem szeretem, a matricákat meg főleg :D

Én inkább a saját kis világomat élem. Lehet az a bajom inkább, hogy nagyon pici faluban élek és senki nincs akivel találkozhatnék. Lehet egyszer elmegyek egy dokihoz megkérdezni, hogy mi van.

2015. szept. 12. 14:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam az előzőhöz, hogy azokkal az emberekkel a munkám során találkozom, de amikor itthon vagyok akkor kihalt minden.
2015. szept. 12. 14:51
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok utána néztem a betegségnek,szerintem nem vagy beteg ,de ellátogathatnál egy pszichológushoz a biztonság kedvéért hidd el nem ciki:)
2015. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Küldj nekik képet, ha le akarod őket építeni. Legtöbbje magától lekopik aztán.
2015. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!