Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözik a fiú, akit szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözik a fiú, akit szeretek. Lehet ezt így folytatni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtem meg egy fiúval egy rendezvényen. Beszélgetni kezdtünk. Órákon keresztül csak rá figyeltem. Sikerült kizárnom teljesen a külvilágot. Azóta minden nap beszélünk, illetve a hétvégéket is együtt töltjük. Elég messze lakik tőlem(80 km), ezért a hétköznapi találkozók elmaradnak, mivel mindketten dolgozunk, így nem tudjuk megoldani. A hétvégék viszont csodálatosak. Egy hullámhosszon vagyunk, sok a közös bennünk. Úgy érzem szerelmes vagyok. Tetszik, hogy hajlandó tenni azért, hogy együtt tudjunk lenni, keresi a társaságom, kedves velem. Egyszerüen tökéletes minden. Vagyis eddig az volt.. Említette már, hogy jelentkezett egyetemre, ahova fel is vették. Most el kell döntenie, hogyan tovább. Én úgy tudtam, hogy mivel levelező szakra jeletkezik ezért nem fog elköltözni egyenlőre. De rosszul hittem. Pár napja szembesített vele, hogy albérletet keres és költözik pár héten belül. Méghozzá 250km-re tőlem, szerinte így komoly kapcsolatot nem lehet fenntartani, mivel nem tud hazajönni minden hétvégén. Köpni, nyelni nem tudtam, amikor ezt közölte velem. A hétvégénket ettől függetlenül együtt töltöttük. Mintha mi sem történt volna. Ennek ellenére egyszerüen nem tudom mit tegyek, nem tudok kivel beszélni erről. Szívesen folytatnám vele, de működhet ez így? Ő akarja egyeltalán? Félek a csalódástól, hisz már a tudat is fáj.. Szó szerint fáj. Nem tudom mit tegyek! Mondjam meg neki, hogy többet ne találkozzunk, mert szeretem és nem akarom ezt mégtovább húzni? Vagy folytassuk tovább? Egyszerűen nem tudom... Sírni tudnék. Ti mit tennétek a helyemben? Megszakítanátok a kapcsolatot vagy megvárnátok legalább ezt a pár hetet amit még együtt tudtok tölteni?

2015. aug. 10. 10:09
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha szerinte így nem lehet komoly kapcsolatot fenntartani, akkor goNdolom ez azt jelenti, hogy nem akarja folytatni. Azt meg nektek kell eldönteni, hogy most zárjátok le vagy akkor amikor költözik pár hét múlva. Nem tudom melyik a jobb..
2015. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyiban tudok neked segíteni, hogy voltam már hasonló helyzetben. Az első barátommal egy hónapja voltunk együtt, amikor elment 200 km-re egyetemre.Igaz mi csak 30 km-re laktunk egymástól, de akkora volt a láng, hogy mi ezt nem akartuk megszakítani. Hétvégente találkoztunk mi is, amikor tudtam felmentem hozzá. 2 évig tartott. Nehéz. De egy próbát megér, mert igazából ez akarat kérdése. De az, hogy mondta, komoly kapcsolat nem lehet belőle, az nem túl jó jel, meg az egyetem is egy elég nagy inger, új barátok stb. Bár kicsit nekem úgy tűnik, hogy ő ezt már valahol eldöntötte. Azt tudom, ha valaki így kijelentené, hogy nem fog haza járni olyan sűrűn, s kapcsolatot sem akar, akkor hagynám, és elengedném.
2015. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond az egésszel, hogy miközben ezt egyszer kijelentette, mellette teljesen más jön le abból ahogy viselkedik. Meghallgat, érdeklődik, udvarol és nem a szex a legfontosabb. Akkor most szerintetek a következő találkozónál búcsúzzak el és hagyjam, hogy menjen? Szinte az összes barátja pesten van. Tudom, hogy ott képzeli el az életét. Én is szeretnék lépni, de a munkahelyem pocsék és egyszerüen itt nem találok mást. Pestre pedig nem tudnék menni, mert nincs elég tartalékom, nincs miből. Na meg anyukámmal élek, van egy beteg kutyusunk is. Mi csak egymásra számíthatunk. Hagyjam itthon egyedül?! Annyira nehéz ez.
2015. aug. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!