Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez a furcsa érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a furcsa érzés? Rólunk való filózgatás?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel 1 évet voltunk együtt. Jó pár oka volt hogy szakítottunk , családban is nagyon sok vita volt miattunk. Nagyjából fél éve láttam, de akkor csak köszöntünk egymásnak. Ma viszont egy munkahelyen voltunk, 12órát egy társaságban dolgozunk. Olyan furcsa érzés töltött el, filózgattam is a volt kapcsolatunkról. Haza fele elégé közel ült hozzám , tettem neki szexuális megjegyzéseket. Viszont a testbeszéde és a viselkedése szerint bejövök még neki. Boltba be ugrottam út közben, ő is be jött velem. Majd lökdöstük egymást, boltból kifelé meg álltunk cigizni. Felhozta hogy ő tanított régebben engemet, mondtam neki igen de most én mutatnák neked újat. Nevetünk majd mondta fáj a háta , de jó lenne ha valaki, már végre gerincre vágná, mondom igen...? Lesz náluk buli azt mondta, nekem meg a haveromnak, hogy ha gondolom aludhatok ott de ő akkor lent alszik. Mondom nem... Te velem alszol félek este egyedül... Hülyéskedtünk tovább a kocsiban. Majd meg ütött én erre meg fogtad a combját és belecsíptem. Azt is mondta ha meleg van nyugodtan vetkőzzek le. Viszont nekem van barátnőm és nem csalnám meg. Abba a buliban sem megyek inkább töltöm az időt a barátnőmmel.

2015. szept. 12. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg nincs senkije, és átmenetileg pótlásként most elfogadna Téged. Már bebizonyítottátok, hogy nem passzoltok egymáshoz, gondolom azóta sem változott semmi. Ha az új barátnődet szereted, nem érdemes egy-két félredugás miatt elveszíteni.
2015. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!