Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe másfél éve beleszerettem, és az elején majdnem összejöttünk de végül nem lett belöle semmi, viszont nagyon jó barátok lettünk

2 hete elmondtam neki hogy én többet szeretnék. Erre azt mondta hogy ez az ő oldaláról nem több a barátságnál, és utána megvigasztalt meg mondta hogy ez nem változtat a barátságunkom, ha én ezek után is szeretném úgy tovább csinálni mint eddig akkor úgy lesz, de ha nem akkor azt és teljesen megérti, miután haza értem nagyon fura volt minden, kb 5 percig sírtam aztán rámtört a nevetés és utána megint sírtam... szóval nem voltam jól. Ez így ment 2 napig, és egyszer csak jól lettem és azóta jól vagyok, de ha rá gondolok nem érzek semmit, tényleg semmit... (amúgy azóta nem találkoztunk, mert szerintem kicsit korai lenne) de nem értem, ez valami önvédelmi dolog lehet? volt már valakinek ilyen?

néha vissza gondolok az egészre és sírni akarok de aztán megint eltölt ez a semmi érzés, de valahogy érzem hogy ez nem tesz jót nekem, mert miközben semmit se érzek tele vagyok mindennel


Remélem értitek hogy mire gondolok :)

szóval nem is igazán tudom hogy hogy de örülnék ha segítenétek


L/18



2014. nov. 10. 21:58
 1/2 RRR ***** válasza:

az agyad és szíved viaskodik

közben a lelked lekapcsolt

2014. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fáj,hogy részedről ez valószínűleg szerelem,részéről pedig csak barátság.Mégis örülsz,hogy legalább barátként ott van neked.Most össze vagy zavarodva,és kicsit csalódtál is,ezen is túl kell esni.
2014. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!