Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak a nagyon vékony csontváz nők tetszenek. Lehet ez a pénisz méretéhez köze?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a pénisz mérete és úgy gondolja a vékony nőkben jobban érezné ha benne van.Lehet , hogy csak ezért tetszik neki vagy vannak férfiak akiknek tetszenek az ilyen nők? Azt mondja nagyon szép ha nincs melle egy nőnek és kilátszanak bordái. Párom kb 90 kg arra gondolok ez is lehet oka, hogy ennyire a vékony lányok tetszenek neki. Én 48 kg vagyok 160 cm magas és sokszor mondja ne hízzak mert neki azok a vékony lányok a csinosak. Nem tudok olyan vékonyra lefogyni sajnos a combomra fenekemre hizok.Rossz,hogy látom,hogy ilyen nőket néz a neten vagy az utcán és megjegyzi nagyon csinos.
2015. szept. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te már így is elég vékony vagy, komolyan az a baja, ha van egy kis melled, meg feneked?


Csak mert őt nyomasztja a kis farka, nem kellene téged is leszólni

2015. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen vékony vagyok alsó testre kicsit széles. Nekem rossz,hogy nem vagyok elég jó neki vagyis azt mondja szép vagyok meg csinos de mégis a nálam vékonyabbakra is ezt mondja. 175 cm magas és a magas nők tetszenek neki gondolom ez meg az alacsonyabb magassága miatt lehet.Sokszor azt mondja mikor bennem van nem érez és ez rossz pedig ilyet még sosem mondtak. És mikor mondtam neki attól, hogy valaki vékony még nem biztos, hogy szűkebb is nem mondott semmit.Tudom nem kellene foglalkozni vele mit mond mert igy is tetszek neki, csak ne nézné ezek a csontváz nőket.
2015. szept. 12. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezután a megnyilvánulása után lapát.
2015. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen magas, ne legyen melle, feneke...basszus, ez akár fiúkat is kereshetne. Nem lehet hogy látens homoszexuális, és ezért próbálja a nőjét megfosztani a női idomoktól?
2015. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az elég vékony lányok tetszenek. De te szerintem rendben vagy, legalábbis ebből a 2 adatból. Viszonylag nálam elég nagy a határ lefele, a vékonyhoz és kisebb a telthez. Szerintem a pénisz méretéhez nincs köze. Mindig is a vékony lányok tetszettek.

De nem tudom... én olyan furának találom, hogy neten néz vékony nőket és az utcán is, amikor te ott vagy mellette. Szerintem bunkóság, neked pedig kellemetlen lehet. És még meg is jegyzi...

Viszont én nem azt mondom, hogy ne legyen melle, hanem, hogy elég a kicsi/közepes. Inkább nekem a nagy nem jön be.

Igazából tényleg nem tudom, hogy mit mondjak, mivel nem ismerlek titeket és nagyon beleszólni sem akarok. Azt mondja, hogy tetszel neki, akkor végül is ez jó. Nyilván neki sem 1 testalkat tetszik.

Ezt igazából te érzed, hogy mennyire szeret téged, és hogy mennyit tűrsz meg. De lehet jobb lenne valahogy, ha megbeszélnétek.

És szerintem kell foglalkoznod vele! Nem biztos, hogy alaptalan és azt szűrtem le, hogy téged eléggé zavar ez a dolog. Ha nem is gondolsz rá, valahogy a tudat alatt mégis bánt.

Úgy gondolom, hogy ezt a problémát valahogy orvosolni kéne, megbeszélni (csak jó kérdés, hogy hogy) Előttem írták, hogy szakítás. Szerintem nem a legjobb megoldás, ha tényleg szeretitek egymást. Ez legyen az utolsó és főleg ez az, ami tényleg csak rátok tartozik

2015. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!