Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vegyem titkolózásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vegyem titkolózásnak?

Figyelt kérdés
A páromnak a kislánya ma nálunk volt és játék közben elkértem a párom telefonját, h megörökítsem a pillanatokat. Jobbnál-jobb képek születtek és gondoltam, h a legjobb haverjának közben elküldök pár képet (ahogy ő is mindig szokta). A barátom amint meglátta, h valami egészen mást csinálok a telefonon, egyből felugrott és kikapta a kezemből a telefonját, h "Te mit csinálsz?". Aztán meglepetten mondtam neki, h mit és mint aki meg is könnyebbült volna. Lehet találtam volna valamit a telefonjába??? Sose adott rá "olyan" okot a gyanakvásra (bár most vissza gondolva néha volt már olyan, h úgy éreztem, h elszólta magát valamivel kapcsolatban), de ez nagyon fura szitu volt... Nem akartam őt akkor kérdőre vonni a lánya előtt, de azóta se hagy nyugodni a dolog... Rákérdezzek? Vagy hagyjam?
2015. szept. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán tiszteljük a privát szférát, mi?
2015. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A haverjának küldtem el a képeket (akivel jóban vagyunk), nem lestem bele semmibe se, még a beszélgetést sem néztem meg! Úgyhogy nem tudom, h milyen privát szférát sértettem meg ezzel, de ok! :)
2015. szept. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!