Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vegyem ezt egy nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek vegyem ezt egy nőcsábász sráctól? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, adott a pasi, hetente más barátnője van, tehát nagy szoknyavadász.:)

Nagyon aranyos, udvarias amúgy. Ma reggel találkoztunk vele a barátnőmmel. Kicsit beteg vagyok, nagyon vacogtam, ő pedig rámterítette a kabátját, és vett teát, amíg vártuk barátnőmmel a buszunkat.:) Leült mellém, átkarolt, sokszor mondogatta a keresztnevemet, vigyázott rám. Később pedig bejelölt facebookon, hogy jobban vagyok-e, és utána írta, hogy nagyon szép vagyok, és szívesen vigyázna rám máskor is, ha szükségem van valamire szóljak neki, és szeretne találkozni velem.

Nos, ez mind szép és jó, de mint mondtam, nőfaló a srác. Nem tudom, akarhat-e tőlem komolyat, és nem szeretnék pofára esni. :D

Mit gondoltok?

18l 23f



2015. máj. 3. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hat..nem artana jobban kiismerned. Lehet, hogy masokkal is ilyen kedves az elejen.
2015. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, nyilván a többi lányt se úgy fektette meg, hogy "Jössz dugni?", hanem hasonló módszerekkel, mint ahogy téged fog :D
2015. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy többet akarna. Ha ilyen hirtelen rád startol, azt többnyire nem amiatt teszi, mert annyira beléd habarodott...
2015. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a srác valószínűleg nem véletlenül tud hetente más nőt felcsípni. Jó érzéke van ahhoz, hogy mi kell egy-egy nőnek, és meg is adja nekik, emiatt mindegyik úgy érzi, hogy bár eddig szoknyavadász volt, de most a srác vele más, vele figyelmes, rá hallgat, neki odaadja a kabátját... pedig egyszerűen az előző 20 csaj mindegyike emiatt ment el vele, mert megadta nekik (ha csak rövid időre is) azt amire vágytak, vagy legalább az illúzióját.
2015. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha csak megfektetni akar az nem fog sikerülni.:D

Tudom hogy ki kéne ismernem, de mit kéne tennem, hogy az igazi arcát mutassa?

2015. máj. 3. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Össze fogsz vele jönni, mert elképzeled, hogy TE leszel majd az akibe belehabarodik, és feladja a nőfaló életét. Csak hát nem így lesz, mindenki ezt hiszi :D
2015. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3:ennél hamarabb nem startolhatott volna, mert csak 2 hete ismerjük egymást látásból.:)

De azt hiszem igazatok van.

2015. máj. 3. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak megfektetni akar az nem fog sikerülni! persze persze csak azért is oda adod magad aztán ide jössz sírni hogy minden pasi egy disznó csak a sex kell nekik! szánalmasok a mai "nők"
2015. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezt mondom, hogy ez elég gyors. Látásból ismer két hete, de hirtelen egyszer csak átkarol, meg teszi neked a szépet a bókjaival... Ez a tipikus viselkedés egy ilyen srác részéről.


Egyébként ne legyél naiv, nyilván egy nőcsábász fiú képes arra, hogy manipulálja az embereket, és nem te leszel a világmegváltó, aki előtt majd levetkőzi az álarcot és az igazi belső valóját mutatja...

2015. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom nem fekszek le vele akkor az úgy van, nem lehet felfogni? Pedig magyarul mondtam.

A többi válaszolónak köszönöm, nem hajtom el, de résen leszek.

2015. máj. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!