Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethettem bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethettem bele egy nocsabasz pasiba?

Figyelt kérdés
Minden teren nagyon megfontolt vagyok, vegig ugy voltam vele, hogy tudtam, hogy nocsabasz, elhataroztam, hogy nem veszem komolyan ot, csak jatszok vele, megis beleszerettem.
2015. szept. 13. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nő a nőcsábász pasikba szeret bele, nem véletlenül nőcsábászok.
2015. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
És miattad fog megváltozni, ugye? Majd felébredsz.
2015. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem hatalmasat fogsz koppanni...
2015. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
remélem tele sírod a facebookodat nem sokára hogy jaj :'( csak a sexre kellettem neki meg hogy mekkora 1 szemetek a férfiak :(
2015. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
!Halgass az eszedre szerintem, és ignoráld ezt a férfit!
2015. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
A játékok általában sírással végződnek. :D Majd vígasztaljon az a tudat, hogy te kezdted. :)
2015. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem en kezdtem. O kezdte, joparszor megprobalt felszedni, de mindig ellenalltam neki, vegul csak beadtam a derekamat, de magamban azt mondtam, hogy nem lesz komoly, szorakozni fogunk, kesz.
2015. szept. 13. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:

mit csinált? Hogy változtak meg a dolgok iránta? És ha tudod, hogy szórakozik, miért nem tudod otthagyni?


énis ismerek egy ilyen lányt, csak arról beszél nekem már 5 hónapja, hogy igy-úgy rossz a kapcsolata, nemis kapcsolat ez, hetente 1x találkoznak, kezét nem fogja meg, nem vállalja fel, a lány sokat idegeskedik miatta, fogyott is... aztán buliban összefutnak, és minden "rendben van"

2015. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
Te indítottad el azzal, hogy beadtad a derekad. .. . És gyufát dobtál a benzinre azzal, hogy azt hitted ez csak játék lesz. Példaként szolgáljon, hogy a vadász játszik, a préda meg kifárad és bedobja a kulcsot, vagyis elkapják. Nem te vagy a játékosztó, hanem ő. Persze lehet, hogy egy változó pasit fogtál ki, aki szeretni fog, erre is van némi esély, kívánom hogy legyen szerencséd. :)
2015. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!