Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Apum dupla pénzt hoz haza havonta, mint anyukám és anyukámnál van mégis az összes pénz és apum is zsebpénzt kap csak, ami havi 5 ezer...Sőt van olyan, hogy a zsebpénzéből kell bevásárolnia, szóval az összeset még csak arra se tudja költeni, amire szeretné. Én ezt eléggé undorító dolognak tartom és már anyumnak is mondtam, de nem érdekli. Én biztos nem tudnék egy olyan nővel együtt élni, aki ennyire lekorlátoz és a pénzemet is elveszi teljesen jogtalanul.

17/F



2015. szept. 13. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők ezt így tartják jónak, és ezek szerint apukád is, különben tett volna ellene, akkor te tarthatod bárminek, nincs beleszólásod. Igen, majd a jövendőbeli feleségeddel, a saját családodban más rendszert fogsz kialakítani, abba meg a te gyerekeidnek nem lesz beleszólása.


Egyébként ne állítsd be úgy a dolgot, hogy apukád 5 ezerből sínylődik, míg anyukád az összes többit eldorbézolja, mert hát ugye először van a rezsi, aztán a kosztpénz, neked az iskola, meg az új cipő, stb. Lehet, hogy ha utánaszámolsz, anyudnak még öt rugó sem marad havonta, amit magára költhetne.

2015. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az a dupla pénz is csak minimálbér, akkor rendben van, mert meg kell élni valamiből, de ha tisztességesen keresnek, és anyud női hülyeségekre költi a pénzt, akkor gusztustalan.
2015. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Apumat is nagyon idegesíti ez, de anyám annyira akaratos és irányítás mániás, hogy nem tud ellene mit tenni.
2015. szept. 13. 11:57
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
0%
Hát én se, kidobnám mint a sz.rt. Egy nőnek motiválni kellene, hogy mégtöbb pénzt szerezzünk együtt, vagy befektessünk valamibe ami gyarapodáshoz vezet. Nem ráülni, és várni hogy több legyen, mert ez undorító egyrészt, másrészt meg a gyerekek szájából is spórolna?! Undorítóak az ilyen emberek.
2015. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, azt hol olvastad, hogy a nő a gyereke szájából is kispórolja a pénzt, és csak ül rajta?
2015. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem túl jó dolog szerintem sem. Nálunk anyám nem kéri el a pénzt de mindig számonkéri apámon hogy hova lett meg ilyenek.. szerencsére faternak azért innen-onnan folyik be egy kis borravaló amiről anyám nem tud :D
2015. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Blade Bone ***** válasza:
Nem olvastam sehol, de ha már a csemete kiakad az anyján, akkor gondolom nem csak a fater van megszorítva.
2015. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ha éppen mondjuk olyan eset áll fent, mint mondjuk nálunk.

Apám világ életében a saját anyjával lakott (most is), ez azt eredményezi, hogy egy teljesen életképtelen ember lett belőle, ami azt jelenti, hogy a pénzzel sem bánik jól! Eredmény? 3 milliós adósság, és rokkant nyugdíjas, szerinted ki fogja kifizetni majd ezt? Segítek: a gyerekei, köztük én! Ha apád is kb. ilyen, akkor megértem, hogy anyud gazdálkodik a fizetésekkel, biztos vannak olyan dolgok, amikbe nem látsz bele! Az, hogy leírod itt, hogy juj a zsarnok anyám elveszi a pénzt apámtól, még csak egy egyoldalú látásmód, de hogy gondolnád, ha lehet épp a te jövőd menti meg ezzel? Vizsgálgasd az én helyzetem csak egy kicsit!

2015. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod addig éltünk jól, amíg anyám is itt élt, és úgy-ahogy kordában tartotta. Az adósságot mind az elmúlt 10 évben halmozta össze, akkor mentek szét anyámmal, mert utóbbinak elege lett belőle (érthető okokból, már nekem is elegem van) és mivel életképtelen az apám, az anyja megöregedett, járásképtelen lett, az már nem tud semmit ellátni itt, a nyugdíjával is az apám rendelkezik, rajta maradt a háztartás, mert engem nem persze nem enged ezt-azt tenni-venni, így szépen lesüllyedtünk a nyomorba.
2015. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
Az én apám is ilyen volt sajnos, csak ő a sajátját elverte, aztán anyám meg eltartotta. De hát ettől függetlenül, lehet, hogy a srác jól látja a dolgokat, csak ezt nem tudjuk, de nem kell rögtön az apját leírni, meg őt sem. Bár igaz velem is el szaladt a ló, nem szeretem a zsarnok embereket.
2015. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!