Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki jokepu, nocsabasz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jokepu, nocsabasz, doglenek erte a nok, az miert kezd atlagos csajokkal?

Figyelt kérdés
Csak a kalandokat keresi, megis van a kornyezetben mondjuk 100bol 10 csaj, aki noi szemmel nezve is iszonyat jol nez ki, kedves, baratsagos, szep az arca, olyan ruhakat hord, amikben a pasik tuti megnezik, megis az atlagos nokkel kezd a pasi. Ertem, hogy izlesek es pofonok, de miert all le egy kevesbe jo csajjal egy olyan, aki mindenbol a fullosat kaphatna?
2015. szept. 13. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj! :)
2015. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert te is inkább megelégszel egy olyan almával, aminek nem ragyog a héja, de belül édes és zamatos ahelyett, hogy kívül ragyogó, de belül rohadó almát válassz.
2015. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem irigysegbol irtam, csak kivancsisag inkabb.

Egy jo csaj jo pasikkal kezd(meg ha a csaj nofalo is), a pasiknal miert van ez maskepp?

2015. szept. 13. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő nem látja ilyen jónak magát.
2015. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ékezetekkel és ékezetek nélkül sincsen értelme:


meg ha a csaj nofalo is

2015. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert normálisabbak mint azok a nők akik az önimádatuktól kettőig nem látnak, bár ezek az önimádó léibák ha kinyitják a szájukat onnan a mély sötétség buzog ki:D
2015. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a szépség relative lehet azok a nők neki szép csajok! de látom te is irigy kutya vagy!
2015. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a világ nem feltétlenül úgy működik, ahogy te gondolkodsz :)
2015. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert neki az átlagos csaj a jócsaj.
2015. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En megertem ot. En nem szeretem a feltunest. Nem szeretnek magam melle feltunot. Fontos a jo humor es intelligencia. Igy ha valaki nem szolid, az kiesett. Lehet, hogy nala is ilyen oka van.
2015. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!