Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok, ha a párotok egyszer azzal állna elő, hogy találkozott valakivel, akihez vonzódik? (többi lent)

Figyelt kérdés

... de téged szeret, ezért arra kérne, hogy "jöjjetek össze újra". Szóval a megszokott napok helyett csináljátok azt, mit a kapcsolat elején, hogy lássa miért szeret titeket. Ti is szeretitek őt.

Elküldenétek azzal, hogyha más tetszik neki, akkor egészségére, menjen?

Vagy megpróbálnátok a valahol kisiklóban lévő kapcsolatot rendbe hozni?

Nemeteket írjátok le, kíváncsi vagyok, hogy melyik nem mit mondd többségében.


2015. szept. 13. 14:51
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Ebben az esetben megpróbálnám és teljesíteném a kérését,de akárhogy is végződne,ott bennem eltörne valami.

20/F

2015. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg annyira fájna a dolog, hogy nem tudnám folytatni a kapcsolatot.

20/L

2015. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam hasonló helyzetben. Párommal már elég régóta együtt voltunk, ráadásul távkapcsolatban, én pedig kicsit elbizonytalanodtam, mert volt valaki, akivel jól éreztem magam. Nem mondtam a barátomnak konkrétan azt, hogy "teperjen értem", csak elmondtam neki, hogy mi bánt, mit érzek. Erre ő magától reagált úgy, hogy akkor megpróbál újra meghódítani, és sikerült neki. Rengeteget beszélgettünk, próbáltunk több időt együtt tölteni. Azóta minden rendben van újra:)
2015. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám helyrehozni. Őszinte volt velem, nem csalt meg, nekem ez azt mutatná, hogy még mindig én vagyok neki az első. Biztos, hogy nehéz időszak várna ránk ezek után, de nem tartanám esélytelennek a dolgot.

24/N

2015. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ki vagy ebben a kapcsolatban? A ffi vagy a nő?
2015. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért küldeném el pusztán azért, mert vonzódik valakihez? az még nem megcsalás, ráadásul engem akar választani. Még szép, hogy mindent megtennék, hogy megmentsem a kapcsolatot, amíg konkrét megcsalás nem történik.

N

2015. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!