Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom disco-ribi volt, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom disco-ribi volt, ti hogy reagálnátok? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval, van egy barátnőm, már több éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején megmondta, hogy volt egy időszaka, amikor magánéleti prolémái miatt eljárkált a helyi diszkóba, kicsit szétcsapta magát, és idegen srácokkal szexelt. Mondta, hogy nem egy, hanem talán 5-6 srác volt összesen. Ez valamivel megismerkedésünk előtt történt. Elfogadtam.

Egyszer összefutottunk egy sráccal, aki amikor párom nem volt ott, mondta, hogy az adott, XY település diszkójában megvolt neki a csaj (olyan volt a szitu, hogy nem kapcsolt, hogy együtt vagyunk). Nem igazán tudtam hogy lereagálni, nem is eröltettem. Amúgy a szórakozóhely az egész országban ismert, és kedvelt, de ugyanakkor hírhedt is részben az ilyesmik miatt. Barátnőmnek se hoztam fel a témát, de kicsit mégis frusztrál a dolog, lehet azért, mert az én életemben nem volt ilyen szakasz.

Nem merem neki előhozni, mert nem akarom vele felzaklatni.



Szerintetek?



2015. aug. 13. 14:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%
nekem nem kéne ilyen nő akinek úgy látszik híre van... de nem ártana ha el vinnéd egy nemibetegség vizsgálatra
2015. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
57%
szerintem nem kellene foglalkoznod a múltjával.
2015. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Volt utána részletes kivizsgáláson, mert ő is aggódott ilyesmi miatt. Szóval ilyen téren rendben minden.
2015. aug. 13. 14:20
 4/42 A kérdező kommentje:
2-es, én is igy gondolom, de mégis itt az a "szög"
2015. aug. 13. 14:21
 5/42 anonim ***** válasza:
24%
Persze, ne foglalkozz a múltjával. átment rajta a fél város az se érdekeljen. Csak a jelen és a jövő a fontos.:D Ennyi erővel egy sorozatgyilkos múltja sem érdekes, attól még jó ember, hogy sötét a múltja.
2015. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
15%
akkor vagy elfogadod vagy keresel mást! de az a baj a mai nők 95% ilyen
2015. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
5-ös, nem településbeliekkel volt, pont azért, hogy ne csámcsogjanak rajta
2015. aug. 13. 14:23
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

Tudtál erről, elfogadtad. Szerintem nem kell felhoznod neki.

Én is találkoztam már személyesen olyan hölggyel, akivel sok évvel ezelőtt a férjemnek volt egy kalandja. Akkor még hírül sem ismertük egymást, eszembe sem jutott, hogy emiatt rosszul kellene éreznem magam.

Ez semmit sem számít.

2015. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Mikor szűz voltam és még nem is csókolóztam anno 10 éve,mindenféle ribinek elmondtak,pedig még a viselkedésem is normális volt,egyszerűen piszkáltam a csőrüket mindkét nemnek,mert jól kijöttem az emberekkel.Szóbeszédnek soha nem kell hinni,nem tudhatod igaz-e vagy sem ha valaki állít valamit,főleg egy férfi,mert e téren nagyokat tudnak lódítani.Nem kell vele foglalkozni,a múlt az múlt.
2015. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem próbáld elfogadni, ez már a múlt. Te próbálj meg a jelenre koncentrálni. Amúgy az a pasi akár hazudhatott is, mert az ilyenek férfitársaságban nagyon szeretnek macsóskodni.(Az meg más kérdés, hogy ő semmivel sem különb, mert ő is ugyanúgy lefeküdt akivel lehetett) Ha végképp zavar, akkor üljetek le és beszéljetek róla, hátha az segít.
2015. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!