Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban, és táncoltam (körülbelül 3percig) egy lánnyal (ő nagyon simult, én a derekát fogtam, nem nyúlkáltam "rossz" helyekre), de van barátnőm.


Valószínűleg megfogja tudni, mivel egy "rosszakaróm" is ott volt a közelben, és később tudtam meg, hogy látott.


Szerintetek ki lesz akadva?

Véleményem szerint nem tettem semmi durva dolgot, el nem hinném, hogy ő nem szokott fiúkkal táncolni.


2015. szept. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem. De ha a barátnőd ez miatt kiveri a balhét, gondolkozz el a természetén.
2015. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én biztos kiakadnék, ha a barátom ilyesmit csinálna, szerintem jogos lesz, ha a barátnőd dühös lesz rád. Hiába nem nyúlkáltál...

20/L

2015. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha szeret, akkor nagyon ki lesz akadva.


Fordított helyzetbe, ha a nődet fogdosta volna 3 percig egy fazon, te mosolyognál:D vagy majdnem felrobbannál?:D

2015. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:
100%

szerintem ez nem megcsalás


mond el neki te és így vedd elejét a rosszindulatú pletykáknak

ne várd amíg magyarázkodni kell majd előtte

2015. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A rosszakaród nem így fogja elmesélni.Ő azt is látni vélte ahogy a punciját simogatod,sajnos ilyenek a rosszakarók.
2015. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy nem csak a rosszakaród vélte látni, ahogy rámászol a csajra, hanem az a két féltékeny, besavanyodott nőnemű is, akik itt hisztiznek.
2015. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy összesimulva táncoltál egy csajjal az azért nem 'semmi durva'. Más helyzetben, ha a barátnőd ezt tenné, neked oké lenne? Én biztos kiakadnék rajta, de azért nem szakítanék. Jobb ha te mondod meg a barátnődnek amúgy, akkor legalább nem érzi majd annyira becsapva magát.
2015. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem venném megcsalásnak, de azért nem dicsérném meg érte a páromat. És tényleg inkább Te mondd el neki, ne várd meg, amíg mástól tudja meg.

24/n

2015. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!