Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számit e az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit e az ha az exeddel lefekszel, de közben van barátod akit neten ismersz?

Figyelt kérdés
Ez már pár hónapja volt, de nekem ez nagyon fáj, hogy akkor megtettem, de akkor még nem találkoztam a mostani barátommal,1 hónapig legalább, és exemmel találkoztam és megtörtént.
2015. jan. 12. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket nem lehet kiirtani? De legalább más kategóriába tenni?
2015. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs barátod, akit neten ismersz. A neten nem ismersz senkit. Az exed már elmúlt, és nem 'újra' lefekszel vele, hanem lefekszel 'azzal a férfival'. Szerintem rendezd a kapcsolataidat. ;-)
2015. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem fogalmaztam meg jól ..Fáradt vagyok és alig látok... Szakitottam az exemmel,jó sokáig nem találkoztunk,interneten megismertem a mostani barátomat akivel 3 hónapja távkapcsolatban élek,és mikor még csak terveztük a mostani barátommal hogy találkoz,én lefeküdtem az exemmel...
2015. jan. 12. 08:40
 4/11 A kérdező kommentje:
2 köszönöm a válaszod ez nagyon megnyugtató volt! :) De nekem akkor is fáj hogy a mostani barátomat megbántottam....
2015. jan. 12. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne,hogy azt hidd,higy a barátod majd neked minden részletett el mond,hogy mit csinál nap mint nap percre pontosan.Egy olyan személyben is nehéz meg bízni akivel együtt vagy és ismered,nem,hogy egy olyanba akit neten ismersz és 3hónapja távkapcsolatba vagytok.Így bármit csinálhat amit te nem tudsz vagy nem látsz.Míg az igazat nem tudod nem fáj.
2015. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyutt voltatok akkor a mostani baratoddal? Tavkapcsolat volt mar vagy meg csak az ismerkedos fazisban voltatok?

Mert ha mar egyutt voltatok akkor igen, megcsaltad ot, ha pedig csak ismerkedtetek akkor nem, hisz nem voltatok egyutt.

Nagyon nem mindegy a ket dolog..

2015. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Megcsalásnak számit e" - Kérdező, gondolod, hogy erről van bármiféle szabály, törvény???? Minden pár maga alakítja ki a szabályait, A párnál beleférne, B-nél meg nem... ezért értelmetlenek ezek a "számít-e" kérdések, mert valójában az számít, hogy TI mit gondoltok erről.
2015. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6. Vagyok.. annyit mondanak meg, hogy en masfel evig voltam tavkapcsolatban, ebbol 7 honap volt ugy hogy 1x sem tudtunk talalkozni, megsem fekudtem le senkuvel, o is ram vart, es azota is egyutt vagyunk, mar egyutt elunk. :)

Ha egyutt voltal mar vele es megcsaltad, akkor elkene gondolkoznod eloszor is azon hogy miert tortent.. szereted ot ugy igazan?

Amugy jogos amit a 7-es irt, mindenkinek mas a megcsalas. Szamunkra a parommal mar egy csok is megcsalasnak szamit. Mi ugy erezzuk hogy ha szeretunk valakit akkor nem fogunk ossze vissza olelgetni,puszilgatni mast, (nyilvan ez nem megcsalas de van egy szint amit mar barattal azert nem kene), illetve csok es testi kapcsolat csak egyutt.. harmadik felet sem hoznak be a kapcsolatba, mi undorodunk a dologtol, viszont mas szerti az ilyen dologt..

Szerintem beszelj a baratoddal errol, ha bant teged. Talan akkor is ha nem voltal vele egyutt, elmondhatnad mert ugy erzem hogy teged bant ez az egesz.

2015. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem találkoztatok, addig igazán járni se jártatok.

Viszont ezzel együtt nőként engem bizonyára zavart volna, hogy ha a párom az ismerkedési szakaszunkban még néhány lánnyal ismerkedett volna- részemről ez irreális, tudom, de mégis fájt volna. Hát még ha szexelt volna mással...


De ez én vagyok, kérdező. Az, hogy távkapcsolat, még azt se igazán tudhattátok, hogy mégis, mennyire lesztel jók együtt, hogy egyáltalán ebből lesz-e valami komolyabb... Az mind mentség neked.


Magamból kiindulva viszont ezt nem mondanám el a pasidnak.

2015. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam akkor még vele együtt,akkor még nem találkoztunk..Őszintén hát 2 héttel a találkozó előtt történt meg hogy lefeküdtem az exemmel....Igen most nagyon boldogan élünk, távkapcsolatban ritkán találkozunk és bevalltam ma neki hogy megtörtént ez a dolog én nem tudtam magamban tartani... És ő azt mondta hogy akkor még nem érintkeztünk,nem tudta milyen a csókom,nem ölelkeztünk stb és ez nem megcsalás... De nekem akkor is fáj hogy fájdalmat okoztam neki és picit rossz embernek érzem magam,aludni sem birtam..
2015. jan. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!