Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfinek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfinek hány ejakuláció mentes hét (vagy nap) után jön meg magától?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha az ember nem végez önkielégítést,se semmi hasonlót,akkor hány hét(vagy nap)mulva fog magátol egyszer csak megjönni?ugymond kijönni magátol?
2010. márc. 13. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
változó, éjszaka történik és éjszakai magömlésnek hívják. Ez nagyon változó...
2010. márc. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 leszek áprilisba de még mindig történnek ilyen ''balesetek'' :D Nekem ha olyat álmodok akkor. Az hogy milyen időközönként az szerintem nagyon emberfüggő.
2010. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a koliba kb havonta egyszer éjszaka előjött a dolog:D

pedig hétvégénte kivertem:D

2010. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt korban már nem jön meg magától.
2010. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi úgysem bírná azt ki.
2010. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegyük fel megfogadom hogy nem verem ki,és nem is szexelek,akkor 2 hónap mulva sem fog kijönni magától?
2010. márc. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!