Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt vendéglátos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt vendéglátos, pincér, büfés lányok? Lenne egy kérdésem hozzájuk.

Figyelt kérdés
Az jó, ha egy fiú sok borravalót ad? Illetve próbál kedves és vicces lenni veletek. Vagy ezt nem veszítek jó néven? Csak álltalánosan kérdem, hisz nyilván függ a fiú kilététől is.
2015. szept. 13. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jó a sok borravaló, az a második fizetésünk és sokszor az a több! Ne rakd nagyon magad hintába, az albérletben síró pici babának sok pelenka kell, azért vagyunk kedvesek, nem mert annyira jó fej vagy, a második sör után.

És vigyázz, amikor már a pultos a legjobb barátod, gáz van.

2015. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ne hívj légyszíves - nek!
2015. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Te vendéglátos vagy, vagy vendég?

Egyébként nincs szó semmi alkoholról a sztorimban. :)

2015. szept. 13. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak vendégek, akik rendszeresen bejárnak hozzánk, tőlük jól esik, ha kedvesek, de ha idegen akar felszedni, azt nem szeretem.

És nem tudom, hol él az első, de kb lehetetlen fizetést megahakladó összeget összeszedni borravalóból, mert nálunk szétdobják félévente, és max 6000Ft-t kap mindenki, a lányoktól (vagyunk úgy 8an) a főnökségen át a szakácsokig.

2015. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Te lány vagy?

2015. szept. 13. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
perszehogy lány, mi lennék?
2015. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
10/9 esetben a pokolba kíván a pincérnő ,ha felakarod szedni munka közben.
2015. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mit ronthattam így el? Aki szertné privátban leírom. Nem kezdtem ki a lánnyal, de lehet h ő másképp gondolná?
2015. szept. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!