Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki lenne egy ilyen "bók", vagy elmegy?

Figyelt kérdés
A múltkor az egyik MÁV-pénztárnál vettem a jegyet, és egy fiatal, aranyos, csinos nő ült bent, olyan 22-25 körüli lehetett, meg is tetszett nekem (ja, amúgy én is nagyjából egykorú vagyok vele, tehát ne gondoljatok valami vénembernek). Mondtam egy poént neki, és elmosolyodott, nagyon édes volt a mosolya. És arra gondoltam, hogy ha legközelebb is ő lesz, akkor megint mondok neki valamit, amin elmosolyodhat, és megjegyzem, hogy ezért a mosolyért vagy ötször beállnék újra a sor végére. Szerintetek hülyét csinálnék magamból ezzel a szöveggel, és béna lenne, vagy próba-szerencse alapon próbáljam elsütni? Köszi a válaszokat, szeretnék reprezentatívabb mintát kihozni a kommentekből. :)

2015. szept. 13. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyooos, én tuti elolvadnék tőle :) Mindenképpen jó bók szerintem.

20/L

2015. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, nyugodtan mondhatod neki. :)
2015. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak akkor poén ha tényleg hosszú a sor,nehogy elsüsd ha csak ketten állnak mögötted.
2015. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)


#3: Nagyváros, tehát elég gyakran me esik, hogy hosszú sorok állnak a pénztárak előtt. Igaz, legutóbb csak én voltam ott neki, elég kihaltság volt, mert késtek a vonatok, és a többség valószínűleg már hamarabb megvette a jegyét, vagy nem tudom. De ha nem lesz sor, akkor megmondom, hogy ötször beállok a sor végére, de előtte még beszervezek vagy tíz embert, akiket magam elé állítok. :)

2015. szept. 13. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon klassz :) Biztos vagyok benne, hogy feldobnád a napját, hajrá! ^.^

Tiszta jó látni hogy ez a világ még nem teljesen ért meg a pusztulásra, vannak ilyen emberek is :D

2015. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát kövezzetek meg, de én nem vagyok odáig az ilyesfajta bókokért. Nem, nem azért, mert egy érzéketlen p[i]csa vagyok, aki bárkinek beterpeszt egy vodkanari után, hanem mert ne a külsőm miatt tartson már valaki méltónak arra, hogy hajlandó legyen megpróbálni velem (ja, tudom, amíg az illető nem ismer, a tulajdonságaimat sem tudja dicsérni, de el se várom, hogy már az elején szavakkal simogassák az egómat).

Persze ettől még nem hinném, hogy hülyét fogsz csinálni magadból, ez nagyon sok nőnek bejönne.

2015. szept. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6: Oké, de nyilván te is a külsőt látod először, és az alapján döntöd el, hogy hajlandó lennél-e megpróbálni valakivel. Egyébként nem is feltétlenül arról van szó, hogy most akkor össze akarnék jönni bárkivel is, de ha tetszik valaki, akkor azt az értésére fogom adni, és nyilvánvalóan nem mondhatom azt, hogy "a mindenit, de ügyesen ki tudja adni azt a vonatjegyet", vagy hogy "milyen finomat főz".
2015. szept. 14. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, próbálkozz csak! ;)
2015. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Történt valami, vagy nem találkoztatok újra? :) ha történik valami fejlemény, légyszives elmondod? :D Érdekel.. ha nem baj, persze :")

Köszi mégegyszer ^^

2015. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9: Nem találkoztunk eddig, nem jártam arrafelé. De miért vagy kíváncsi, ha nem titok?
2015. szept. 15. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!