Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valami nem normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami nem normális velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de úgy érzem hogy úgy állok hozzá a kapcsolatokhoz mint a srácok. Nem tudok úgy hirtelen kötődni, sőt megijeszt ha valaki többet akar már egy csók után is. Egy kapcsolat azzal jár, hogy meg kell osztanod valakivel mindent, nagyon megnyílnod stb... De én inkább független maradnék. Ezért nem volt még sose kapcsolatom, egy-két randi után mindig megijedtem mert a srác komolyabban vette mint én. Próbáltam valakivel, jártam vele egy ideig. Nagyon kedveltem őt, mert tényleg aranyos srác, de a végére meg már csak idegesített hogy folyton hívogatott meg írogatott. Szóval hiába tetszett volt meg a szimpátia nem szerettem meg eléggé. (szóval szakítottam vele) Várok a szikrára valakivel évek óta mert persze leesett hogy szerelem nélkül kár is próbálkozni de semmi. Talán nem is tudok szerelmes lenni? Minden más lánynak olyan gyorsan megy ez.

Általában a fiúk csinálják hogy egy-két randi után felszívódnak, nálam ez fordítva van.

Másrészt vágyom a szexualitásra de így soha még a szüzességem se fogom elveszíteni, mert kapcsolaton kívül r.bancnak érezném magam (de könnyű egy srácnak a francba már...), de kapcsolatba lépni meg nem tudok.

Vélemény?


2015. szept. 13. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"(de könnyű egy srácnak a francba már..."

Igen.. Azért nem jött össze még nekem egy barátnő se 24 éves létemre. :D Mert olyan rohadt könnyű.. aha

2015. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
örülök hogy megtaláltad a kulcsmondatot. :)
2015. szept. 13. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem ez szemet szúrt. :D
2015. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? Majd eljön a te időd is szerintem.
2015. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiúk és lányok között is vannak, akik képesek kötődésre és vannak, akik nem.

Én világéletemben kötődési problémás voltam, egyik rövid kapcsolatból sodródtam a másikba, aztán mikor végre lett egy hosszú távú kapcsolatom, abban sem éreztem jól magam.

Más problémák miatt pszichológushoz jártam, és ott jöttem helyre. Azóta már tudok szerelmes lenni, kötődni, megnyílni, párkapcsolatban normálisan működni.

2015. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt 19. Tudom nem olyan túl öreg, de lassan ideje lenne találnom valakit. :)
2015. szept. 13. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen az ideálod? Van valami elképzelésed azzal a valakivel kapcsolatban?
2015. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Játssz nyílt(abb) kártyákkal. Valaki bejön, randiztok, stb. Ha neked sok, vagy gyors, akkor mond meg. Nem akarsz ennyire elköteleződni, heti egy találka, meg 2-3 naponta chat/hívás neked elég, vagy ahogy érzed.


Baráti köröd inkább fiúkból, vagy lányokból áll?

2015. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyen voltam én is ,az volt a bajom ,hogy egy idő után idegesítettek az emberek.

aztán míg én mindenkit lekoptattam magamról kíméletlenül ,beleuntam ebbe és már magányosnak éreztem magam.21 éves koromban lett komoly barátom ,aki mindenki szerint nagyon fura ,és sokan nem értik miért pont mellette állapodtam meg (azért volt felhozatal bőven).

ő sosem volt teher vagy idegesítő ,komoly ,nyugodt ,kedves ,jó humorú.sosem erőltetett rám semmit ,mikor ismerkedtünk állandó bizonytalanságban tartott ,mert nem nyomult rám.

hidd el ,hogy te is találsz valakit ,nem veled van gáz.ismerkedj ,randizz nincs abban semmi rossz.de ha nem érzed azt ,amit kell akkor ne erőltess semmit.

2015. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!
2015. szept. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!