Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon logika alapján, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon logika alapján, hogy az összes rendes, normális nő kapcsolatban van, aki egyedülálló, az egy semmirevaló selejt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 20:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezen logika alapjan igen, De eme hipotezis nem helytallo.

18/L

2015. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
A normális relatív. A "normális" nők is voltak egyedülállók. Ez ilyen forgó rendszerben működik, azok akik épp kapcsolatban vannak normálisak egészen a szakítás pillanatáig, később normálatlanná válnak, és akik korábban voltak szinglik, menten normálisak lesznek, amint megpárosodnak, ilyen egyszerű a férfi logika. :D
2015. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogalmaznék ilyen drasztikusan, de tény, hogy az összes olyan nő kapcsolatban van, aki alkalmas rá. Mivel nagyon kevés normális nő van, viszont nagyon nagy igény van rájuk, egyértelmű, hogy azonnal elkelnek.
2015. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nincs így, és kész, a többiek majd megmagyarázzák, vagy már meg is tették.
2015. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem attól rendes valaki, mert kapcsolatban van, nagyon sok bunkó, beképzelt, flegma, kétszínű, rosszindulatú ember van kapcsolatban, de nem nevezném őket rendesnek, attól, hogy valaki nem a legjóképűbb a világon, még lehet értékes ember, attól, hogy valaki jóképű és gazdag még lehet selejt, ugyanígy a nőknél is, ha van egy sportos, szép arcú, gazdag, ám, de beképzelt, szemtelen, összevissza hazudozó, képmutató csaj az nagyobb selejt emberileg, mint az aki szegény, kevésbé szép, de legalább tisztességes, kedves, őszinte!
2015. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez is csak egyfajta urugy. Legfokeppen azok ferfiak szeretik ezt hangoztatni, akik sikertelenek a csajozasban.

Kell veluk foglalkozni? Nem! Altalaban mindenki tudja magarol, hogy miert nincs kapcsolata , felesleges masok kitalalt baromsagaira odafigyelni.

2015. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Össszes nő? Haha, ez vicces.


Naponta hány lányt szoktál megismerni? Ha egy héten megismersz mondjuk 5-10 lányt, (buliban, konditeremben, plázában, baráti társaságban, + egyéb helyeken), kizárt, hogy mind egyszerre rendes és foglalt legyen.


Én ismerek olyan nőt, aki normális, rendes és még sincs kapcsolatban szóval a logikád megbukott.

2015. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy ki normális, s ki nem, az meg attól függ, hogy ki mit, vagy miket, kit, vagy kiket tart normálisnak! A náci Németországban pl. ha megöltél egy zsidót és előtt torkod szakadtából ordítva fenyegetted, ott az normálisnak számított, manapság a mai emberek meg mást tartanak normálisnak, de attól, hogy valakire azt mondjuk normális, az az ember attól még lehet, hogy egy sz*r ember és selejt, meg ahogyan Steven Seagal mondja a Tűz a mélyben c. filmben a főnökének: Sz*r ember vagy, egy igazi szégyenfolt! Szóval attól, hogy kapcsolatban élsz még nem leszel normális, Rákosi Mátyásnak is volt felesége, mégse szoktuk normálisnak és rendesnek nevezni!
2015. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen alapon az összes rendes, normális férfi is kapcsolatban van...


Egyébként a többségre igaz is. De néha a kapcsolatok véget érnek, illetve az emberek változnak... akik korábban nem voltak alkalmasak kapcsolatra, azok egyszer csak beérnek. Tehát lehet azért találni megfelelő társat, csak idő kell hozzá. Én nem tartottam magam selejtnek, mikor épp szingli voltam (én a később beérős típusba tartoztam). Amint tényleg készen álltam rá, jött is a szerelem, egy szintén később beérő típusú férfi személyében.

2015. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%

"Ilyen alapon az összes rendes, normális férfi is kapcsolatban van..."

Nem, mert a nőknek nem az számít, hogy a férfi normális legyen, hanem hogy jól nézzen ki. Tehát az összes jóképű férfi kapcsolatban van, ami igaz is.

2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!