Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodik a kapcsolatunk ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodik a kapcsolatunk ha így folytatjuk. Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Pár hónapnyi együttlét után nem így kellene szerintem éreznem magamat egy kapcsolatban. Igaz, h a nyáron sajnos egy komoly betegség akadályozta az ide-oda járkálást,de azóta minden oké és lehetőség van rá, h 3 hetente legalább 1x elmenjünk valahová, de ha én nem mondom, akkor a páromnak eszébe sem jut semmi. Nem vagyok egy pénzéhes p***a, akinek az élete a csavargás, mert nem, de itt-ott nem bánnám ha elmennénk valahová. De még az utalásokból sem ért. A városban megnyílt egy tök jó kávézó és koktélbár. Tegnap a városban ünnepség volt és nem 1x elmentünk a koktélozó mellette. Estére a párom keresztifával beszélgettünk és mesélte, h mennyire jól néz ki ez az új hely, tök jó a stílusa stb. mert ő volt bent. Nagyon tetszett ahogy elmesélte. Mindegy, nem mentünk aztán el oda, de félválról vettem a dolgot (amolyan megszotak már alapon).

Ma a barátomhoz mentek a haverjai és most délután írta, h kimennek a városba oda az új helyre kávézni. Nem tudom miért de rosszul esett, h a haverokkal beül oda, engem meg még egy kávéra sem hívott meg. Elfogytak a kedves gesztusai. Már az anyukája is megkérdezte a barátomat, h mit csináltunk egész nap, h elmentunk-e valahová és amikor mondtam, h csak sétáltunk, sehol se voltunk, akkor meglepetten nézett a fiára... Péntekre igaz van programunk, de az is csak azért mert én szerveztem meg, én mondtam neki h menjünk el valahová már... De jobban esne ha már ő hívna el valahová.. Ez hiszti roham vagy jogos, h elszomorít? Amúgy még csak 4hónapja járunk. Szerintem megszokta már a dolgokat.


2015. szept. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a pár mindkét tagjának kölcsönösen kellene programokat szerveznie - én a szavaidból úgy vettem ki, hogy te csak várod, hogy mindent ő találjon ki, de azért kivételesen "megerőltetted" magad és te is kitaláltál valamit.

Egyébként meg le kell ülni, higgadtan megbeszélni, hogy neked hiányoznak a közös programok, és KÖZÖSEN törekedjetek arra, hogy ez változzon, és nem várni a sültgalambot sértődéssel - mint ahogy te azt csinálod.

2015. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem éppen így van :) Nem 1x mondtam neki, h menjünk el fagyizni, vagy kavéra és akár meghívom én őt. A pénteki programot is én találtam ki és én terveztem meg. Nem akarom magamat fényezni mert nem az a fajta vagyok, bennem is van hiba, és nem is várom el egy kicsit sem h MINDENT ő találjon ki.
2015. szept. 15. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor félreértettem az írásod, elnézést!


Akkor marad az, hogy leülsz vele és megbeszéled, a hisztinek/sértődésnek nincs értelme, többet ártasz vele magadnak.

2015. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiszti nélkül gondoltam persze :) És köszi a válaszodat! A leírás meg nem volt pontos, h általában én szervezkedek, úgyhogy nem kell elnézést kérned, én nem voltam pontos :)
2015. szept. 15. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt élem át én is, csak 4 éves kapcsolatban. ami többé-kevésbé bevált, az egy szakember, sokat segít párommal kapcsolatban, és talán lassan eredményre is jutunk.
2015. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szád, és mond meg kerek-perec, hogy mit szeretnél. Nem fogják kitalálni a pasik, hogy egy megjegyzésed mögött mit kombinálsz.


Tiszta kapcsolat, tiszta kijelentésekkel. Az "ennék egy fagyit" egy pasinál nem azt jelenti, hogy menjünk a fagyizóba. Ő ezt elkönyveli, hogy ennél egy fagyit, és ennyi. Nem fűzi tovább.


Ha azt mondod, hogy menjünk, együnk egy fagyit, az egyértelmű, és akkor mentek és esztek egy fagyit. Ne kényszeríts arra egy pasit, hogy kitalálja, neked mi esik rosszul, mit szeretnél, mire gondolsz, mert nem fog menni.


Próbáld ki, hogy mennyire igaz, és mennyire működik.

2015. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!