Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, hogy a nőgyógyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, hogy a nőgyógyászommal álmodtam? Azt álmodtam, hogy kapcsolatunk van. Van ennek egyáltalán jelentősége?

Figyelt kérdés

Most várjuk a második babánkat. Boldog vagyok a férjemmel, képzeletben sem csalnám soha, képtelen lennék, így érthetetlen ez az álmom. A nődokimmal jóban vagyunk, vonzó pasi, de ennyi. Nem képzeltem soha semmi többet a történetbe. Annyi, hogy jókat tudok vele beszélgetni, régóta ismerem, de ennyi.

Nincs szükségem másik férfira semmilyen szinten. Akkor meg mi ez az álom? Teljesen ledöbbentem magamon. Az álmomban egyébként semmi erotikus jelleg nem volt, talán egy csók és annyi, inkább a kapcsolatunkról szólt az álom.


2015. júl. 18. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
álom - semmi jelentőssége nincs. hormonálisan felbolydult állapotban vagy, ilyenkor pláne mindenfélét összeálmodik az ember. a nőgyógyászodban megbízol, talán felnézel rá, főleg, hogyha jól sejtem, már a második terhességedet asszisztálja végig, mindössze ennyi ütközött ki az álmodban. semmi rosszat nem kell gondolnod magadról, a férjedet ugyanúgy szereted, a nőgyógyászod is csak a nőgyógyászod maradt, főleg, hogy semmi erotika nem volt benne, egyszerűen egy ilyen helyzetben az agyad előhozott egy biztonságot jelentő személyt. lehet máskor a férjeddel fogsz álmodni :).
2015. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2015. júl. 18. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
En almomban egyszer Bajnai Gordonba voltam nagyon szerelmes.DDD
2015. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!