Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, volt mar olyan, hogy felreertettek egy pasit? Ugy viselkedett mintha akarna valamit aztan meg kiderult, hogy megsem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és engem már értettek félre...
2015. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha valaki "meghallgatna" privatba...
2015. szept. 16. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, írhatsz nekem.
2015. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, de lehet, már csak holnap fogom olvasni.
2015. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, 33N
2015. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van ilyen.

"Ugy viselkedett mintha akarna valamit aztan meg kiderult, hogy megsem"-ez a 21. század első számú férfiatlan viselkedése, még akkor is, ha azt akarja, hogy így látszódjon, akkor is, ha nem.

2015. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Tényleg úgy nézett ki, mint aki akar valamit. Az volt a baj, hogy ő bájolgott velem, direkt megérintett stb, bókolgatott. Nekem tetszett, erre sajnos később beleszerettem. Az már később nem tetszett neki, mert elég csúnyán leépített. Nagyon kedves volt, ahogy csinálta. -.- Orrom előtt kezdett el bájologni a barátnőmmel és rám sem nézett. Aztán eldöntöttem, hogy szarok a fejére, kiszerettem belőle erővel is.

Ő az a példa, aki szándékosan csinálta, csak ezzel nem számolt, hogy szerelmes leszek belé. De jó volt neki az elején, az legyezgette a hiúságát, hogy nekem (én, még egy strigula a listán) ő tetszik.

2015. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A foglalt pasik sajátossága, hogy így legyezgettetik az egójukat, egy lépés előre, kettő hátra...
2015. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is ezt tette egy pasas mint a 7. hozzászólóval, de nem igazán értem sztem esetünkben én csesztem el, határozottam úgy érzem visszagondolva, h nem voltam túl kedves és elutasításnak vélte...

Miután kedves lettem ő is az velem, mára ha meglát messziről néz, néz hosszasan (mások mondták mivel hátul nincs szemem xd) bár sokszor van h ha ránézek elkapja a fejét, amugy sosem néz rám közelről, de olyan kis "beszari" a kisugárzása, pedig igazán jó pasi, amugy meg olyan "menő" pasi kisugárzása is van, nem tudom a kettősséget elmagyarázni.

2015. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!