Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várnátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Pár napja volt egy álmom, hogy 8 év kóma után felébredtem...

Most a részletek nem fontosak, de álmomban a barátnőm kivárta a 8 évet...és elgondolkoztam azon, hogy vajon a valóságban kivárná? én kivárnám?


Érdekelne, hogy ti meddig várnátok egy kóma esetén a másikra?

Lehet 1 év, 10 év, talán soha nem ébred fel...



2015. szept. 17. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy a lány szeret, és kölcsönös köztünk, akkor megvárnám.
2015. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A házasok is válaszolhatnak? :D
2015. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

bárki :)

igazából érdekelne ki hogyan látja ezt...

persze átélte teljesen más mint elképzelve, de írhat bárki, az is aki mondjuk átélte/átéli...

2015. szept. 17. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ameddig ki nem alszik bennem a remény. Házas vagyok, szerintem nemigen lehet erre válaszolni. Ez egy olyan helyzet, ami sok tanulságot tartogathat az ember számára önmagáról.
2015. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aznap regisztrálnék társkeresőre
2015. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ameddig szeretem. Tovább nincs értelme, mert ha felébred, akkor sem kezdeném el játszani a hősszerelmest, és összekötni vele az életemet. Az érzelmek múlása nem akaratlagos, ő sem direkt esett kómába, én pedig nem tudok beragadni abba a pillanatba, várva, hogy egyszer talán felébred. Ha az embernek semmiféle kapcsolata nincs azzal, akit szeret, egy idő után kihűlnek az érzelmek. Hogy mennyi idő alatt, az a kapcsolat minőségétől függ. Pár évet a legtöbben kitartanak, mert a remény élteti őket, de ahogy az életben egyedül kell helyt állni, és semmiféle támogatást nem kapnak a párjuktól, akinek az lenne a szerepe az életükben, pótlékot keres az ember, és már nem lesz nélkülözhetetlen az, akit elvesztett. Ha felébred, attól még ott állhat mellette, és segítheti. Az élet azonban nem áll meg, túl rövid ahhoz, hogy az ember olyasmire vágyjon, ami talán soha nem fog bekövetkezni.
2015. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Házas vagyok, én várnék.


Ha csak a barátom lenne? Nem tudom. Biztos, hogy lenne egy idő, amit kivárnék, de ez a kapcsolat erősségétől is függne. Ha stabil párkapcsolatban voltunk, akkor is más, mint ha még a kapcsolat elején. Bonyolult, nem is tudnék rá válaszolni.

2015. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os, igazad van, de én kiegészítem azzal, hogy mennyi idősen történik ez. Más egy 50+ és egy 30-as kapcsolatban. Én legalábbis úgy érzem.
2015. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évekig valószínűleg, de hogy őszinte legyek, ebben nagy szerepe lenne annak, hogy szintén évekbe telne, hogy helyrejöjjek lelkileg. A végtelenségig nem tudnék várni, főleg annak a tudatában, hogy ennyi év után nem lenne egészséges, mikor felébredne. De nagyon szeretem a férjem, és még ha össze is akadnék valakivel, ha felébredne, mindenben támogatnám, ápolnám is, ha kell. Ez így leírva szörnyen hangzik, de 4-5 év után biztosan tombolna bennem a vágy, hogy valakivel megosszam a mindennapjaimat.
2015. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!