Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyesek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyesek azt, hogy akinek felnőtt férfiként még nem volt barátnője, azzal biztosan valami gond van, és nem alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

1. Lehet, hogy addig nem is akart párkapcsolatot.


2. Az is lehet, hogy akart, csak nagyok voltak az elvárásai, (például nagyon magas intelligencia, intellektus) ezért nem talált még megfelelő nőt.


3. Vagy az is lehet, hogy már próbálkozott, de a külseje miatt visszautasították, de a belsejével nincs gond.



2015. szept. 17. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A nőknél annál jobb egy férfi, minél több nőt megdugott előttük.
2015. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert a nemi szerepek azt diktálják, hogy a férfi egy vadász, aki úgymond becserkészi a nőket. Ha ez nem sikerül, akkor az emberek szemében alkalmatlan az életre.
2015. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyik pont sem túl biztató egy nő számára szerintem.
2015. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy sose érdekelte a szex..és aszexuális
2015. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy hány éves. Ha épphogy felnőtt, 18-19 éves, még talán egy kis jóindulattal el tudom képzelni, hogy eddig nem akart kapcsolatot, bár szerintem nagyon ritka az olyan fiú, akit ennyi idősen hidegen hagynak a lányok.

De hogy egy 25-30 éves férfit eddig egyáltalán nem érdekeltek a nők semennyire, arra már a férfi ismerőseim is azt mondják, hogy enyhén szólva furcsa.


Az elvárásokkal is így van, lehet, hogy egy 18 éves még nem talált olyat, aki megközelítette volna az elvárásait, de ha már 30 év körül sem találkozott még egyetlen nővel sem, aki megütötte volna a mércét, vagy legalább egy esélyt megérdemelt volna, akkor valószínűleg az egekben vannak az elvárásai.


Ha meg szegény olyan borzalmasan, szélsőségesen csúnya, hogy bárhogy is viselkedik, emiatt nem tud hozzá senki vonzódni, akkor meg, bár nem tehet róla, de pont ez vele a probléma.

2015. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3: Miért?
2015. szept. 17. 19:59
 7/10 A kérdező kommentje:

"Az sem mindegy, hogy hány éves. Ha épphogy felnőtt, 18-19 éves, még talán egy kis jóindulattal el tudom képzelni, hogy eddig nem akart kapcsolatot, bár szerintem nagyon ritka az olyan fiú, akit ennyi idősen hidegen hagynak a lányok.

De hogy egy 25-30 éves férfit eddig egyáltalán nem érdekeltek a nők semennyire, arra már a férfi ismerőseim is azt mondják, hogy enyhén szólva furcsa."


Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy valaki 25-30 éves korában akar csak párt magának.



"Az elvárásokkal is így van, lehet, hogy egy 18 éves még nem talált olyat, aki megközelítette volna az elvárásait, de ha már 30 év körül sem találkozott még egyetlen nővel sem, aki megütötte volna a mércét, vagy legalább egy esélyt megérdemelt volna, akkor valószínűleg az egekben vannak az elvárásai."


Mi van, ha introvertált, kevés ismerőse van, és nehezen ismerkedik új emberrel, a kevés régi között pedig nem talált egyet sem, aki megfelel?



"Ha meg szegény olyan borzalmasan, szélsőségesen csúnya, hogy bárhogy is viselkedik, emiatt nem tud hozzá senki vonzódni, akkor meg, bár nem tehet róla, de pont ez vele a probléma."


Lehet, hogy nem nagyon csúnya, csak kicsit.

2015. szept. 17. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolják hogy baj van vele, csak azt hogy balf÷sz!
2015. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válaszoló pasik egyszerűen hülyék.

1. A nőknék plusz pont, ha egy pasi tud uralkodni magán és nem cssk a farka után lohol. Én személy szerint inkább olyat választanék, aki szűz mert az igazira várt, mint egy olyat, aki a falu bikája de minden lányt leribncoz.

2. Az is plusz pont, hogy ahelyett, h fűvel-fával lefekszik, inkább időben megalapozza a jövőjét -és ez akár lehet 25-30 éves korára is.

3. Ha meg csúnya... Hát Istenem. Ez van, ezt kell szeretni. Plusz olyan egyszerűen nem létezik, hogy 100-ból 100 lánynak 110%-ban antipatikus a külseje, és emiatt még el is utasítanák.


16L, és lécci nem kérek privátokat!

2017. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom már régi, de hátha...

Női szemmel: 30 évesen nincs senkije = senki nem viselte el eddig hosszútávon

2018. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!