Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt vagyok, mégis rettegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt vagyok, mégis rettegek az új évtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, az otthonomtól 250 km-re költöztem, Pestre, mert a korom miatt már csak itt részesülhetek (támogatott) Okj-s képzésben. Szóval holnap elkezdődik a tanév, és szörnyen rettegek!! Nagyon nehezen megy a beilleszkedés, félek az újtól, a változástól, és attól hogy kellemetlen helyzetbe kerülök, úgymond "besülök"...

Azért is Okj-t választottam felsőoktatás helyett, mert nagyon parás vagyok, szinte már betegesen ráfeszülök minden apróságra, 20 éves létemre képes vagyok ilyen helyzetekben elsírni magam idegenek előtt. Félek hogy olyat kérdeznek, amire nem tudok válaszolni 😫😖

Hogy védhetném ki a "besüléseket"??



2015. aug. 31. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *új tanévtől
2015. aug. 31. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, én csak úgy tudok ismerkedni, ha hosszabb időre össze vagyok zárva másokkal :'D(iskola, melóhely, bárok, minden más hely kizárt), jó dolog ez a Stockholm-szindróma szerűség.


Ha meg olyat kérdeznek amit nem tudsz vagy nem akarsz megválaszolni akkor mond hogy nem tudod és pislogj.

2015. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De rettenetesen félek attól, hogy elkönyvelnek butának, ostobának, ha nem tudok valamit😥
2015. aug. 31. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenkit hülyének tartok addig amíg nem bizonyítja számomra az ellentettjét (eddig bejött ez a gondolkodás, és nem csalódtam elvárásaimban).

Nem fogsz beégni, mindenkinek vannak esetei, én pl. moziban egyszer majd behugyoztam és zárva volt a terem mikor elindultam WC-re, elővettem telefont kicsit és tettettem hogy telefonálok (esetleg valaki nézné miért mentem oda) ezért vonultam a terem folyosóba és nem WC-re indultam xD. Kiskoromban meg nem voltam hajlandó szóban felelni annyira lámpalázas voltam, és leírtam az egész Himnuszt.

2015. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es, tudod mi a Stockholm szindróma? Közel sincs a félénkséghez, és a nehezen beilleszkedéshez.
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!