Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti mivel tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti mivel tudtátok elvenni egy férfi eszét annyira, hogy nősülésre késztessétek őket?

Figyelt kérdés
puszika, nyuszika
2015. szept. 18. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudjon a pörkölt mellé nokedlit is csinálni
2015. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én sosem fogok megnősülni, nemes egyszerűséggel azért mert nincs kivel :)

26/F

2015. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elmondtam h nem tudok fozni,mosni,takaritani es emelle Meg baromi szetsZort is vagyok,de siman elbeszelgetek fossziliakrol,estimated mindig jokedvem van Ja es hogy nem akarok ferjhez menni:-)))


Nem,en sem ertem:-))

2015. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Főztem a kamrában egy bájitalt patkányfarok és a mandragóra gyökerének kivonatából teliholdkor (a többi hozzávaló titkos), meztelenül fürödtem egy meztelencsigákkal teli hordóban, megittam a bájital egyik felét, majd rögtön másnap a reggeli kávéba csepegtettem a maradékot, és voilá, most házasok vagyunk.
2015. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4-eshez kiegészítés:


teliholdkor a bal vállam fölött köptem 3x. Szigorúan a bal váll!

2015. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szüleim esetében apám akart nősülni, benne hamarabb felmerült a gondolat, mint anyámban, már egy hónap után azt mondta anyámnak, hogy egy gyűrű hiányzik az ujjáról. Több, mint 30 éve együtt vannak, és most türelemmel tűri anyám betegségét is.

Miért gondolod, hogy minden férfit noszogatni kell?

2015. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A titkos laboratóriumba, a gonosz tudóstársaimmal együtt létrehozott észelvelő szérumot teszteltem rajta és sikerült! Most jöhet a világuralom! :)
2015. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A későbbi férjemet egész egyszerűen megzsaroltam. Megtudtam, hogy 20 évesen már nem volt szűz, és megfenyegettem, hogy ha nem vesz feleségül, elmondom az anyjának, aki ezért kitagadta volna, és nem örökli meg a két pusztát. Kénytelen volt elvenni. Később rájöttem, hogy felesleges volt, mert bár az anyja nem tagadta ki, de az öröksége nem ért annyit, mint gondoltam, az egyik a puszta segge volt, a másik a puszta töke.
2015. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első pillanatban megmondtam,hogy nem akarok férjhez menni,gyereket se akarok.Ő meg azt mondta egy hét után,hogy mindenképpen feleségül akar venni.
2015. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem akarom a páromat noszogatni a házasságra. Tudja, h én szeretnék esküvőt, de ezt 1x mondtam neki, mikor szóban volt és ennyi. Én azt szeretném ha saját akaratából, szerelemből venne el feleségül és nem olyanok miatt, h mert már buzeráltam vele vagy mert X ideje együtt vagyunk és akkor tök mind1! Nem, én szeretném ha tényleg szívből jönne az akarata.
2015. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!