Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lesz képes valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz képes valaki így elvenni az eszem?

Figyelt kérdés
Hiába beszélgettem vagy ismerkedtem már több fiúval, valahogy egyikük sem váltja ki belőlem azt amit kéne. Ez eddig egyszer történt meg és ugyanazt az érzést várnám mint nála, hogy csak rá gondoljak és minden tetsszen benne, a szavai, a személyisége, a külseje... de ez nem történik meg. Mintha valami mindig hiányozna. Az idősebb korosztályban talán még lenne (24-28), de azért túlzás lenne kicsit sokkal idősebbel járni, mert 26-ig még csak-csak belefér, de 30ig már nem igazán mennék. De nem is a kor a baj, hanem amiket leírtam. Miért nem érzem egyiküknél sem azt az igazi közös hangot, hullámhosszt, a "derült égből villámcsapást" ?

2014. jan. 2. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd az öregkor.
2014. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 The Guard ***** válasza:
Sebész vagyok holnap délután 5 van időpontod akkor elveszem az eszed ;)
2014. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert mindenki különbözik és nem sok embernél érzed ezt :)
2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Mikor lesz képes valaki így elvenni az eszem?"

....


eközben 20 srácot rakott Barátzónába :D :D viccesek vagytok csajok :D


Akk gyere össze magaddal :D

2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fújd ki az orrod,még taknyos az nózzid.
2014. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ő előtte még nem kerestél ennyire konkrétan senkit. Most meg szinte pont olyat akarsz mint ő, ami nehéz.
2014. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
adj esélyt magadnak.próbálkozz.ugyanazt az érzést nem fogod elérni,de hasonlót találhatsz
2014. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. ugyanolyat szeretnék, mint ő

mikor lesz ennek vége? :(

2014. jan. 2. 19:09
 10/12 WheneverYouWant ***** válasza:
Mit akarsz kérdezni tőlünk. senki nem jós itt hogy megmondjuk hogy mikor.. próbálkozni kell nem szabad feladni. ha ezt szeretnéd akkor ne húzz sokáig olyan kapcsolatokat amikben ez nincs meg alapból. Ha ismerkedni szeretnél 24 vagyok és szeretném valakinek elvenni az eszét.:)
2014. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!