Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderül egy lányról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül egy lányról, hogy szeret politizálni és szélsőjobbos, az pozitív vagy negatív tulajdonság?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 23:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Szia nácica!
2015. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Minden szélsőséges nézet elítélendő legyen az jobb vagy bal, komoly fenntartásaim lennének a lány lelkivilágával kapcsolatban.

Egyértelműen negatív.

2015. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

ha aktív és tevékeny is akkor pozitív.

ha csak a szokásos szájtépő,de cselekvésben passzív,akkor értelme nem sok van,legfeljebb lehet ellenkezőset játszani vele,amitől még jobban belehevül és még jobban bizonyítani akarja az igazát amin lehet jókat röhögni.

2015. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A szélsőség is nézőpont kérdése.
2015. szept. 18. 23:39
 5/25 opened paradise ***** válasza:
Számomra negatív.
2015. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Számomra a politizálás már önmagában kizáró ok, ha meg ilyen nézeteket vall, szóba sem állok vele.


24/F

2015. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Pedig ha tudnátok, hogy mennyi ilyen lány van. Egy csomó aranyos, kedves, szép barátnőmről kiderült, hogy bár nem kimondva, de szélsőjobbos nézeteket vall. A menekültügy sok mindent felhozott a felszínre.
2015. szept. 18. 23:49
 8/25 anonim ***** válasza:
15%
Hitler tulajdonképpen semmi rosszat nem tett.
2015. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Én elég vegyes származású vagyok... van talán német, szerb és zsidó is a felmenők közt. Ezt így vagy úgy de szóba is hozom ismerkedéskor, akarom, hogy kibukjon, ha ilyen nézeteket vall.

Nekem nincs semmilyen nemzeti identitástudatom és nem is érdekel a téma, de nevetségesnek és ostobának tartom az ilyen személyeket... mennyire könnyű elvégre kollektívan utálni másokat. Primitívek. Férfiban is undorító... szakítottam már meg ismeretséget emiatt... de nőben aztán.....

2015. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

A szélsőség nézőpont kérdése?

Ez új,mindegy.

2015. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!