Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az negatív belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az negatív belső tulajdonság, ami taszító egy férfiban?

Figyelt kérdés
Az én negatív belső tulajdonságaim: hirtelenharagúság (igaz hamar meg is nyugszom), idegeskedés, pesszimizmus.
2010. jún. 20. 17:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem a sértődékenységet.
2010. jún. 20. 17:43
 2/8 anonim ***** válasza:
idegeskedés és sértődékenység (egy nagyonminimális szint felett) sztm b*zis egy pasinál x)
2010. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha szeretsz valakit, ezekkel együtt szereted.egy hirtelen haragú ember nagyon ijesztő tud lenni mikor hirtelen kiabálni kezd, legalábbis én tartottam az ilyen fiúktól.szóval szerintem ebben próbálj meg fejlődni,igyekezz 10ig számolni, koncentrálni, h ne kapd fel a vizet.


a mostani barátom is ideges és pesszimista, de szeretem szóval hamar meg tudom nyugtatni, fel tudom vidítani.

szóval ha megfelelő partnert találsz, nem akkora gondok ezek szerintem.

20/L

2010. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
B*zis?
2010. jún. 20. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem a figyelmetlenség, a türelmetlenség, és az önzés...

15/L

2010. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy velem van a baj,de én nem tudok sokáig beszélgetni pesszimista emberekkel.Alapvetően optimista vagyok,persze ha rossz napjaim vannak én is pesszimista leszek.Ilyenkor jönnek a barátaim - akikbe én öntök lelket,ha valami történik és pesszimisták - és megvigasztalnak,beszélnek velem és utána megint jobb lesz.:)


Egyébként nagyon utálom ha egy pasi b*nkó,önző és figyelmetlen.

15/L

2010. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bunkót mért kellett kicsillagozni? xD
2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

utálom ha egy pasi:

sértődékeny

nem szeret buliznii

és azt ha visszahúzódó

ennyi

2010. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!