Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öröm a nőknek ha átverik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öröm a nőknek ha átverik a férfiakat?

Figyelt kérdés
a rendes fiúknak/férfiaknak sosincs senkijük..de bezzeg a bunkóbbaknak mindig van...őket nem verik át...hihetetlen lassan már ott vagyok hogy váltok Barney Stinson üzemmódra...avagy megdugok egy nőt és otthagyom leszarom...az összes ezt érdemli

2015. szept. 20. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Akkor tedd azt. Sosem értettem, miért barney minden férfi példaképe: a soroozatban gagyik a poénok, ő pedig egy sggfej.


A nőknek az a hobbijuk, hogy átverjék a férfiakat. jegyzetfüzetbe húzzák a strigulákat. Én holnap veszem meg a 3. jegyzetfüzetemet, mert 2 eddig betelt.


Most komolyan, választ is vársz, vagy csak hisztizel?

2015. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
30%

"...már ott vagyok hogy váltok Barney Stinson üzemmódra...avagy megdugok egy nőt és otthagyom leszarom...az összes ezt érdemli"


ÁMEN!


Végre rájöttél! Tudod a nők 99%-a felszínes,pénzéhes,ostoba,K.

2015. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Amelyiknek ez öröm, az vagy eredendően hülye, és ha te ilyen nőt akarsz, akkor váljék egészségedre...!

Vagy pedig nem hülye, hanem az ilyen mocskos gondolkodású pasik miatt, mint amilyen te is vagy (lásd: "avagy megdugok egy nőt és otthagyom leszarom"), szóval ezek miatt jutott idáig... Nyilván kihasználta már őket egy-két hozzád hasonló balf., és most ezt teszik. Ki tudja.

2015. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
41%

Fejlődik a világ.

Régen még az apád mondta meg kihez mehetsz hozzá,most meg

elég el menni bulizni azt felszedni egy nőt egy éjszakás kalandra.

20 év még és mindenkinek 4 felesége lesz :D

2015. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

talán normális emberekkel kéne ismerkedni

de ennyi erővel vissza is kérdezhetnék, hogy a férfiaknak miért öröm átverni a nőket? csak én nem vagyok olyan, mint te, aki általánosít...

2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eddig 8 eddigi nőmből 6 vert át, de persze én vagyok a f**z, hogyne :D Azt hozzátenném én alapból egy jó kiállású, önbizalommal teli ember vagyok aki nem verné át a nőket...és soha nem is tettem ezt(nem csaltam meg őket, hűséges voltam) de most vége, betelt a pohár...
2015. szept. 20. 10:40
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom rendes, mégis van valakije: én. Itt már meg is dőlt az állításod, miszerint a rendes férfiaknak soha nincs senkijük.
2015. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért öröm a férfiaknak, ha átverik a nőket? Fel lehetne tenni így is ezt a kérdést. Mindkét nemben vannak rendesek és olyanok, akiknek élvezet a másik érzéseivel játszani. Ismertem egy pasit, akit élete nagy szerelme átvert, és azóta tìzesével használja ki a csajokat. Vele egyszer megtették-ő ezerszeresen visszaadja. Szerinted ez helyes? Ugyanakkor sosem tudhatod, ki miért olyan, amilyen. De ne másokon vezesd le a dühödet, amit valaki okozott. Engem is vertek át, mocskos módon, mégis hittem, hogy találok egy hozzám való rendes embert, aki "meggyógyít". Valamiért rossz nőket találsz meg, igyekezz másfelé keresgélni
2015. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"az összes ezt érdemli"


Erre mondják, hogy talán nem kellett volna az összeset kipróbálni.

2015. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"eddig 8 eddigi nőmből 6 vert át, de persze én vagyok a f**z, hogyne :D"


És? A világtörténelemben talán egyedül Casanovának volt annyi nője, hogy az reprezentatív legyen. Volt 8 csajod, akik közül 6 átvert. Értem én, hogy statisztikai alapon ez nagy arány, de gondolom nem Miamiba meg Timbuktuba jársz át csajozni. Mindenki bizonyos szintig burokban él. Én a múltkor tudta meg, hogy hány ismerősöm ismeri egymást is tök véletlenül. erre kaptam azt a választ: it csodálkozom zen, ha mind egyetemisták vagyunk, és földrajzilag ugyanott lakunk. Igaza volt. Ha te pl. ugyanoda jársz csajozni, vagy nagyából hasonló jellegű nőket szedsz fel, mit csodálkozol. És mi van a maradék 2-vel? Értem én, hogy kevesled, de képzeld el, hogy mondjuk rákban szenvedsz, és az orvos azt mondja neked, hogy van egy gyógyszer, amitől MINDENKI meggyógyult. Visszakérdezel, és elárulja, hogy valójában csak 8-ból 6, de hát te majd biztos nem abba a kis százalékba esel, végül is mért pont oda esnél, na, légyszi vedd be.

2015. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!