Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy nőnek mindent megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek mindent megtesz a párja, mert annyira szereti őt, hogy azt akarja boldog legyen mellette, akkor ez a nőknek miért nem jön be?

Figyelt kérdés

Ilyennel jönnek, hogy már nem kell küzdeni a kapcsolatért, meg mindent megkapnak stb.

Ha nincs kapcsolat, olyan férfiról álmodoznak, aki a tenyerükön hordozza, mindent megad nekik.


Na de akkor se értem, lenne párom, látom rajta, hogy szeret, és mindent megtesz/ megtenne értem, engem ez soha nem zavarna.

Örülnék, hogy szeretem őt, biztos a kapcsolatunk, nem kell küzdeni a kapcsolatért, hogy megmaradjon ( itt úgy értem, hogy stabil a kapcsolat, szóval nem ilyen romokban van, és próbálom megmenteni). Örülnék, hogy van ilyen lány, akinek ennyire fontos vagyok.


Lányok meg nem örülnek, ha ennyire fontosnak tartják a fiúk, a párjuk. Persze, ha hanyagolná a srác, akkor ez lenne a probléma, hogy biztos nem szeret.


Nem értem ezt. Hogy is van ez akkor?



2014. jún. 18. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem szeret eléggé?
2014. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is tudtam értékelni, szóval nehogy azt hidd, hogy minden lány olyan, amilyennek leírtad. Olyat keress, aki tisztában van magával, és azzal, hogy mennyit ér egy férfi törődése.
2014. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul ám sokszor, hogy amit a férfiak odaadásnak meg gondoskodásnak írnak le, az fojtogató akaszkodás és folyamatos tapadás. Ezt nemtől függetlenül minden nő utálja. Gondolom neked sem tetszene, ha a kedves, odaadó barátnődet nem tudnád levakarni magadról, folyton ott lenne mindenhol és a seggedet nyalná. Rohadt idegesítő, mindenkinek kell az egészséges magány, egy saját világ vagy zug, ahol a másiknak nincs helye, szeretettől függetlenül. Az emberek azt szeretik, ha társként kezelik őket, nem azt, amikor párkapcsolat címszó alatt megszűnnek önálló egyéniségek lenni, és az "én" helyett minden esetben már csak "mi" van. Nem csak a szélsőségek vannak, mint a fröccsöntött műanyag romantika meg a meccs közben két pofont kiosztó ősparaszt.
2014. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-mas: True story. Ez az, kérdező, hogy definiálod a törődést?
2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindent megtesz?? köszi nem kell rabszolga
2014. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te fogtál ki rosszakat. Értem mindent megtesz a párom és ez kölcsönös.
2014. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, nő létemre nem értem a nőket... de ez szerintem találó kép:

[link]

:D

2014. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!