Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Zavar titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavar titeket, ha a barátnőtöknek nincs sok pénze?

Figyelt kérdés
És ezért nem is a legújabb divat szerint öltözködik, mivel nem tud...?
2010. márc. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.nem annyira.
2010. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna, akkor eleve nem jönnék össze vele. Egyébként nem gáz. A csajoknak szokott ez inkább problémát okozni.
2010. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem semennyire sem érdekel, hogy öltözködik a leányzó, ha tetszik akkor maga a lány tetszik és nem pedig a ruhája.

Ha valaki emiatt nem kezd veled akkor valószínűleg jobb is, hogy nem ismerted meg jobban, mert felszínes.

26/F

2010. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg h a legújabb divatot kövesse és márkás ruhákba járjon, hanem h jól álljon neki az adott ruha és ápolt legyen. Nem vagyok otthon a női ruhákban, de sztem kevésbé drága cuccokból is lehet jól öltözködni.
2010. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar,talán a legutolsó ami számít,hogy divatos ruhái legyenek... Ha öltözködés,akkor nem az számít,mit vesz fel,inkább az,hogy mennyire feszül,tehát mennyire tudja a csaj kiemelni a vonásait. :)

Inkább a lányokat szokta zavarni ha egy pasi "gyatrán" öltözködik.

2010. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen mert én lusta vagyok és szeretném ha a lány tartana el.
2010. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha nem követi a divatot, meg megelégszik pl a durival, akkor nem, de hogyha meglát egy "Csini rucit" és elkezdene nálam nyavíkolni hogy veddmegnekem veddmegnekem akkor igen is zavarna.
2010. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!