Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kapcsolatban élnek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban élnek, de nem élnek együtt, miert érzik kotelességüknek minden nap rácsörögni de minimum ráirni a másikra?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezeket a rutinszerűen lenyomott "es neked milyen a napod. Jól van drága. Majd beszélünk.. Te is hianyzol.. Szeretlek.. Puszi" beszélgetéseket amit láthatóan egyik fél sem kivan de megis csináljak mintha kötelező lenne. Sztem tok természetes h vannak napok amikor nem vagy kiváncsi a másikra. Miert kell ilyenkor megjatszani az érdeklődést?

2015. szept. 20. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk, de ha külön elutazunk valahova, minden nap telefonálunk, én baromira szeretem, hogy beszélgetünk.
2015. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha megkérdezik milyen napom volt meg hogy vagyok és őszintén válaszolok rá, főleg a páromnak. És ugyanígy őt is szívesen meghallgatom. Miért? Mert érdekel. Nem kötelességből.
2015. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt is élünk, de ennek ellenére egész nap kapcsolatban vagyunk, ha nem is mindig telefonhívás, de chat az mindenképp. És az egy dolog, hogy ha vannak időszakok, amikor nincs konkrét beszédtéma, de addig is hallod a másik hangját, addig is tud némileg enyhíteni a hiányon. Szerintem legalábbis, mert nekem két év együttélés után is nagyon hiányzik, ha nem velem van. Gondolom ez csak rosszabb lenne, ha nem is élnénk együtt.
2015. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha hallod a hangját, tudod, hogy minden rendben van. Bármit mond. Ha szeretsz valakit, aggódsz érte. Te nem éreztél még ilyesmit..? Ha neked meg kell játszanod az érdeklődést, akkor ne nevezd párkapcsolatnak, amiben élsz, mert azt csak szabadidőpartnernek hívják.
2015. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi kulon elunk es sose rutin szeru vagy unalmas a beszelgetes. Erdekel hogy mi tortenik eletem ertelmevel es,hogy milyen napja volt. Napi 3-4 orat szoktunk skypeolni es szinte sose unatkozunk.

18/L (3,5 eve egyutt)

2015. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem kötelesség, nem is görcsölünk rá. még csak nem is erőltetettek a beszélgetéseink. szeretjük egymást, érdekes és jó tudni, mi történik a másikkal.

valószínűleg neked nem volt meg soha a kellő érdeklődés a partnered irányába, ha csak pár naponta vagy rá kíváncsi.

2015. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nos, ha nyűg, akkor én se értem minek. De mi is minden nap beszélünk a párommal, akkor is, ha épp semmi különös dolog nincs. Bár mi legtöbbször a közös haverjainkkal dumálunk 4-5-en teamspeaken, és úgy aztán soha nincs unalom :D

Nem értem, ha valaki nem kíváncsi a másikra, akkor minek van vele?

2015. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért abból indulsz ki, hogy akik minden nap beszélnek, azok kötelességből teszik, és megjátsszák az érdeklődést?


Mi azokon a napokon, amikor nem találkozunk a párommal, órákat beszélünk skype-on. Nekem ez eleinte fura volt, mert az exemre nem volt jellemző, hogy érdekelte volna, mi van velem, és/vagy meg akarta volna osztani, hogy mi van vele. Időközben viszont rájöttem, hogy NAGYON jólesik a párom érdeklődése, szeretek vele beszélgetni. Nem rutinszerűen, hanem nagyon is tartalmasan beszélgetünk hosszasan, és ez csak erősíti a kapcsolatunkat.

Mindketten igényeljük, hogy legyen egymástól függetlenül is életünk, programjaink, de olyan még nem fordult elő, hogy ne lett volna legalább fél óránk a másikra, és ne lettünk volna kíváncsiak egymásra.

2015. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

4: én nem vagyok hajlandó megjátszani, ha én is ezt tenném, nyiván nem kérdezném

5: napi 3-4 óra skype 3,5 fél éve, ugyanazzal az emberrel?? atyauristen..

7: teamspeak:ez jó, ennek van értelme!

2015. szept. 20. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a kérdés, irtózom az ilyen rutinoktól meg hogy ezügyben mi a társadalmilag elvárt szám úgymond :-)

Szánalmasnak tartom a semmitmondó rutinokat ezügyben. Nem kell folyton a másikért aggódni. Sokkal jobb 2-3 naponta egy élvezetesebb beszélgetés, mint napi 5 rátelepedést sugárzó kötelességhívás.

2015. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!