Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy férfi, aki úgy tűnt, érdeklődik irántam, úgy tűnik, hogy másik nőre pályázik, engem már hanyagol, és kb minden héten találkozom mindkettőjükkel (közös hobbi, sport)?

Figyelt kérdés

Másik lány nem tudja, hogy az illető érdeklődött irántam, neki mindhárman barátok vagyunk. Hogy lehet ezt elviselni, hogy viselkedjek?


próbálom ignorálni őket, de marha nehéz úgy, hogy mindhárman ott vagyunk.s nem megoldás, hogy nem járok többé a társaságba.


2015. szept. 20. 21:50
 1/7 Csaba7908 válasza:

Nagyon egyszerű a válasz, bár erre te is tudod a kérdést. Ez a hímnemű nem akar téged. Azért csak hímnemű, mert abból amit leírtál, nem férfi.


Ha nem tudod elfogadni azt, ami van, akkor keress másik helyet szerintem. Viselkedni csak lazán lehet, ha görcsös vagy, még rosszabb - saját magad teszed röhejessé.

2015. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy nem akar.

Az is lehet, hogy azt hiszi, nincs esélye (nem egy rámenős alak, s én is félénk vagyok).

Beszélgetni azóta is beszélgetek vele.

2015. okt. 2. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Lényeg, hogy eleinte simogatott, félmeztelen képet küldött, aztán megszakadt.

De azt még el is tudnám fogadni, hogy nem akar, ok (de akkor miért is simogat), de hogy az orrom előtt hajt másra (ami nem is biztos, mert a csaj a társasághoz tartozik, velem együtt), na, az már sok.

Akkor legalább ne az orrom előtt csinálná.

2015. okt. 2. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondtad neki is, hogy zavar, hogy a masikra hajt?
2015. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt rá alkalmam.

Előtte minden hétvégén találkoztunk, azóta alig láttam, vagy én nem voltam, vagy ő.

S nem is biztos, hogy hajt, lehet, totál félrenézem a dolgokat, ő barátságos mindenkivel, de ez a csaj máskor is ott volt, s nem volt a srác ilyen szinten a nyakában (hogy nézeget hátra, hol a csaj, bevárja, ha lemarad, mutatja, ide zárd a bicajt -eddig az enyémmel zárta össze). Holott a csaj is ott volt máskor is, de a pasas nem volt ennyire a nyomában. Akarom neki mondani, utalni rá, hogy úgy látom, most ő a kedvenc, de sose jött ki úgy a beszélgetés.

2015. okt. 29. 23:22
 6/7 A kérdező kommentje:

Azóta külön-külön találkoztam mindkettővel, mindkétszer nekik ismeretlen haverral voltam.

Szerintem nincs köztük semmi, de már rólam is lemondott.

2015. dec. 20. 09:40
 7/7 A kérdező kommentje:
és együtt vannak. most tudtam meg. ez van.
2015. dec. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!