Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kigyúrt pasik, miért gyúrnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt pasik, miért gyúrnak? Komplekszus vagy jól akarnak kinézni vagy csak hobbi?

Figyelt kérdés
Gerjedek a kigyúrt férfitestre :/

2013. márc. 9. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert jól esik bas.zod
2013. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert nem csak te gerjedsz rá
2013. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én azt bírom, amikor 160 centis pasik vannak kigyúrva :D

nos rajtuk látszik a kompenzálás rendesen.

2013. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ott is sok ember megfordul, nem is gondolnád

Te miért nem mész? Te is beszállhatsz, használhatod azokat amiket ők

jó érzés, mire végzek az előírt tervvel, közben dumálhatunk is, más közeg N

2013. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
A sportolás egészséges és jó dolog. De ezek a túlfehérjézett, tetovált, primitív majmok akikkel tömve van minden szórakozóhely nevetségesek és szánalmasak. Szerintem az ilyenek egyszerűen egy bunkó családba születnek és ilyenné válnak.
2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert nem csak azok a nők gerjednek rá, akik nem tudják leírni a komplexus szót.

btw én kifejezetten rosszul vagyok a kigyúrt pasiktól, a kockás hastól meg a hideg is kiráz.


25/N

2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert ez egy sport. Azért csinálják, mint az összes többi sportot: élvezetből.
2013. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elsősorban azért kezdtem el kondizni, mert elég kövér voltam, és szerettem volna ezen változtatni (sikerült is). Azóta meg hobbivá vált, hülyén is érezném magam, ha nem edzenék rendszeresen. De túlzásba vinni nem szeretném a dolgot, inkább csak szinten tartom magam. :) 20/F
2013. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a testépítés több mint puszta izmok növelése. Ez egy új életet adhat bárkinek, tudnék róla mesélni.

F19

2013. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon erősen egyén függő. Mint a legtöbb sportnál azok közül akik csak külsőségek miatt csinálják sokan kiesnek idő után abbahagyják. Mint mindenhez ehhez is elhivatottság kell és akkor már többről beszélünk mint komplekszus vagy a vágy hogy jól nézzenek ki. Én nem vagyok kondis, én a saját testsúlyos edzést és a szabadban mozgást futás labdarúgást preferálom, mert úgy vélem hogy az intenzív súlyzós edzés nem megfelelő odafigyeléssel rettenetesen káros az ízületekre valamint a kiegészítők használatától is idegenkedem. Szép esztétikus izmos testet lehet építeni e nélkül is persze kérdés kinek mi a cél. Aki két ajtós szekrény akar lenni feltűnő felpumpált izmokkal akkor gyúrjon. Én megértem és tisztetelem ezeket az embereket a befektetett munkát mert keményen edzenek, de bárki bármit mond szerintem a testüknek nagyon nem tesz jót. Rövid idő alatt hatalmas mennyiségű izom felpakolása nem megfelelő alapokra = gyenge ízületek. mivel a súlyzós edzés jórészt csak az izmokat stimulálja.
2013. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!