Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A neten megismerkedtem egy lánnyal,találkozgattunk is minden jól alakult,mondta,hogy imád és már én is kezdtem megszeretni,mire ma nem írt vissza facen,írtam neki,erre letilt! Fogalmam

Sincs mi ez! Beszéltem a barátnőjével holnap fog vele beszélni mert ugye ő sem érti,hogy mivan !? Mi lehet ez? Telefont nem veszi fel,pénteken már az első csók is megvolt.. Mit tegyek?


2015. szept. 20. 23:18
 1/5 H_Vivien ***** válasza:
Elég egyértelmű. Hagyd. Ha sehogy nem tudod elérni, az azért van, mert nem akarja, hogy elérd. Ennyi. Gyáva ahhoz, hogy Eléd álljon és elmondja az igazat. Egy ilyen ember nem érdemel túl sok bánkódást :)
2015. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy imád,és hogy mindennél jobban kellek neki,erre meg ma ez van! :((( nem értem:(((
2015. szept. 20. 23:33
 3/5 H_Vivien ***** válasza:
Ha imád, és mindennél jobban kellesz neki, nem tesz ilyet veled, mert fontos vagy neki. Gondolkodj kicsit logikusan. Mi oka lehet, hogy nem veszi fel a telefont? Ha pedig olyan dolga volt éppen, miért nem hív vissza? Vagy miért nem válaszol? Hmmm? Mert nem akar. Ennyi. Manapság már nincs olyan, hogy nem tud elérni. Telefon, internet, lehetetlenség eltűnni, hacsak... Nem pont ezt akarja. Sajnálom, de lépj tovább, gondolom fiatal vagy még, semmi nincs veszve :)
2015. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap volt a TV-ben a Sorsügynökség c. film.

Az van.

2015. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20vagyok,voltak már barátnőim,de ő fogott meg a legjobban,úgy éreztem,hogy ő lehetne az igazi,és ő is ezt mondta
2015. szept. 21. 00:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!