Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Kihasznal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Kihasznal csak?

Figyelt kérdés

Egy fiut megismertem par honapja es 1 hete talalkozgatunk, le is fekudtunk. Azota ugy erzem ignoral, bar tudja hogy dolgozom es tudom hogy haverokkal van de elotte megis mas volt.. Megkedveltem ezert nincs kedvem pofara esni.

Irtam neki hogy jobb lenne ha megszakitanank a kapcsolatot, kerdezte hogy miert? de nem valaszoltam.

Fura erzesem van, felek hogy ez csak ez felindulas volt es megbanom, de mar elkuldtem szooval.. Hulyeseg volt?

Erzelmileg csokott vagyok, elore is bocsanat.

23/L


2015. szept. 20. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mást úgy könnyen elfelejted.
2015. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

hívd el egy beszélgetésre

mert

csak te érzed,hogy baj van......

és

lehet,hogy nincs is

egy esélyt adj magatoknak

2015. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt írtad neki, legalább legyen benned annyi, hogy azt is megírod, miért. Ha már nem vagy egyenes személyesen megmondani neki. Még mindig éri a mondás: "Az elismertség ára nem az ideje korán odaadott test."
2015. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy felejtsd el? Ismerkedj velem!
2015. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Irtam neki hogy jobb lenne ha megszakitanank a kapcsolatot, kerdezte hogy miert? de nem valaszoltam."


Buta es gyerekes jatszmazas. Jobb is, ha elfelejted, amig 15 eves passziv-agressziv tinip-csa szintjen mozogsz.


Mi lenne, ha kiprobalnad, milyen egyenesnek lenni, es leulni megbeszelni vele, mit is akartok egymastol? Ha ezzel lezarjatok a dolgot, meg az is jobb, mint a bizonytalansag. Elkuldeni meg tenyleg baromsag volt, plane emiatt, meghozza ugy, hogy meg sem magyaraztad. Jo az neked, ha direkt olyan szituacioba hozod magad, hogy sz-r legyen?


Bocs a nyers stilusert, de ideje magadba nezni es felnoni mielott pazisnal, kulonben az osszes kapcsolatodnak ugyanez lesz a vege.

2015. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!