Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy olyan férfival aki kihasznál, de nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Munkatárs vagyis diákból lett főállású, én diák vagyok még, vagyis a főnököm. Ő még régen megtudta h tetszik, nem érdekeltem, sőt meg is alázott, ráhajtott a barátnőmre, kidumált a többiekkel, stb. Minden nap csicskáztat, már nem bírok jó pofizni. Amúgy tuti nem bír mert egy árva szót se szól hozzám, csak munkával kapcsolatban.
2015. szept. 2. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtass munkahelyet!
2015. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de jól érzem magam, szeretnek, meg szeretek ott lenni, most komolyan egy ember miatt?! nevetséges...
2015. szept. 2. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
diákből egyből vezető beosztásba került.... szerintem nem a főnököd csak ő főállású csicska te pedig még főállású se vagy
2015. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő is csak egy porszem a gépezetben, ahogy te, csak talán egy kicsivel nagyobb, de na és aztán. Visszaszólhatsz neki, csak burkoltan, cinikusan, esetleg lényegre törően, ahogy tetszik.

Nem kell fejet hajtani mindenki előtt, aki elméletileg az ember felett áll valamilyen létrán. Még a konkrét főnöknek is vissza lehet szólni, hiszen általában ezeknek a kis főnököknek vajnyi kevés joga van bárkit kitenni a munkaköréből önkényesen.

2015. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!