Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátom szülinapjára? ( Több lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátom 23. szülinapja de nem nagyon tudom hogy mit vegyek neki. Valami személyesre gondoltam és nem nagy dologra hiszen még 2 hónapja vagyunk együtt.

Valakinek van valami ötlete? Egyébkén hobbija nem nagyon van az állatokat szereti nagyon van is neki sok minden cigizik és késeket gyűjt :D

Egyébként gondoltam már arra hogy feles pohárra gravírozni valami jó szöveget mivel azt mondta vmelyik nap h öt nem lehet leitatni :D Esetleg vkinek valami jó szöveg?

előre is köszönöm :D



2015. szept. 21. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinaltass neki egy speckó tortát. Valami szép kést, amiért bolondul fotózd le és elkészíttetheted a tortat kés alakura és mintájúra. Élethű kés, dr közben torta. Szerintem nem rossz. Mellé egy esti kis romantika
2015. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!